Sayfa 819/1005 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Viop LI

1. Eskiden dolar yükselince borsa terk edilir, dövize hücum edilirdi ve aralarında ters korelasyon vardı. Şimdi dolar yükselince borsa neden aynı anda beraber yükseliyor anlam veremiyorum.
    Tamam dolar bazlı ucuzlar, bakarsın değerlendirirsin alırsın onu anlarım da dolar yükseliyorken aman borsa ucuz kalmasın, aynı anda yükselsin uğraşını anlamıyorum. Dolar bazlı düşünce ayıp mı oluyor günah mı? Bu kadar sıkı sıkıya tutunmak neden ben çözemedim.
    Ha çözmeme gerek de yok, grafiğe göre alıp satıyoruz da yine de insan arkasında bir mantık arıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    26 27 den soksun 32 35 den çıksın mı. Nerede bunun kazancı. Beleş Lübnan Arjantin var orada.
    .

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şimdi kur artışı Haziran enflasyonunu artırmayacak mi temmuz da zam fırtınası olmayacak mı.
    zam fırtınası olacağı konusunda haklısınız...

fakat enflasyon olacağını sanmam...

iki gol yiyince bir gol yaz diyen bir ekonomik zihniyet var...

2022 de %140 enflasyon var dedi enag...

tuik %65...

kim ne diyebildi...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Kredi kartının günü bugündü. Büyük kızıma lego alacaktım, kredi kartını bekleyeyim dedim. 900 liralık mal olmuş 1150 lira. Bu ne hız arkadaş, bir gün bekleseydin bari..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Palayı kışkırtma bi kırarsa kütürdetir.
    Akşama verirmi kuskuyu başkan
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. @bearbull abi Eskişehirde geziyorum. Müsaitsen bir çay içelim . Özel mesajı kapalıymış burdan yazmak zorunda kaldım.

7. Lübnan la Arjantin le Türkiye kiyaslamak ta bilemedim. Afganistan daha beleş hem lokomotif ihtiyacı var oraya da gidilebilir. Beleş çok yer bulunur.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 6 aylık bilançolar yerli özel bankalarda bence kötü olacak. Yabancı bankaların ana ortakları dolambaçlı yollar seçmiş olabilir.

Kredi kartı faizi 1 Temmuz'dan itibaren 1,91 olmuş KKDF BSMV de ekleniyor. Ay sonundan önce ekstre taksitlendirme vs yapmakta fayda olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 819/1005 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •