Sayfa 791/1005 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: Viop LI

1. secbul altına koyuyorlar secbul.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

2. https://en.wikipedia.org/wiki/Walter_Eucken

Almanya zamanında ucuz iş gücüyle ucuza mal edip ihracat yapıp para kazanalım diyor.

Aha bu herif diyor ki bırakın bu işi.

Kaliteli yapın. Siz ucuz olduğundan değil kaliteli olduğundan satılan mal yapın dünya da bunu el mahkum alsın.

Bizim ihracatçının da sürekli kur istemesinden ben yıldım kardeşim ya.

yahu sizin tek iddianız kur mu?
    Argeyle falan benzersiz bir mal yapalım diyen yok mu bu memlekette..

3. Adam bi sanayi aldı bi banka aldı ama gene 6100e getiremedi. Seans sonuna kadar hala şansı var bakalım squeeze olursa

4. dün 240 dk grafa sadık kalıp alım yapmıştık ne aldınız diye soruluyor özelden 5426 üzeri kapanışlarda düşen kırılıp 5600 hedefli bir katlama yaparız diye teknik görüşüm.
    Akkız,thy,toaso,krdmd,kchol,tup,sasa elimde bulunanlar bilanço ve bademcuk olarak alımlar yapıldı
    FORMASYON AVCISI- -53

5.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Adam bi sanayi aldı bi banka aldı ama gene 6100e getiremedi. Seans sonuna kadar hala şansı var bakalım squeeze olursa
    Açığa satış olsa canına okurdu da

6. cds 524 olmuş ver mehteri
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Açığa satış olsa canına okurdu da
    Muhtemelen tavan olurdu

8.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    cds 524 olmuş ver mehteri
    bir dahaki toplantı piyasanın beklentisinin üstünde faiz artışı yaptığında daha farklı yorumlar ortaya çıkar.
    ben BAŞLANGIÇ olarak gördüğüm bu hamlenin doğru olduğunu düşünüyorum , beklentiler yaratılsın piyasa için daha iyi hamleler daha inandırıcı olur.Bu seneryom çalışırsa cds 400 görürüz.
    FORMASYON AVCISI- -53

Sayfa 791/1005 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •