Sayfa 762/1005 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: Viop LI

1. ben nektör olacam olmadı genel müdür de olur olmadı bi tana oda başkanlığı olmadı kulüp başkanlığı hiç biri olmazsa la bari tiyo verin
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    la bari tiyo verin
    Bazen bırakmak, tutmaktan daha iyidir.

Ağzımızdan çıkanı kul bilir,
    Kalbimizde geçeni ALLAH...

3. Metin abimin ayucuklarına yazık oldu, bi koltuk verilmez mi yahu ayıp bişii
    Koltuğa yapıştı bırakmıyorlar rosense abi sen ipi salsan ne değişir

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    viop30 endeksi %0.43 pozitif açıldı.

banka vioplarının %1 e yakın oranlarda pozitif olması dikkat çekiyor şimdilik.

Kamu dışındaki diğer Özel Bankaların tamamı negatife döndü,

Bosporus abi crash otobanda mi ?

6.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    AI'ler tabii ki çok faydalı ve yardımcılar ama henüz gelişme aşamasındalar,daha kat etmeleri gereken yol var,verdikleri cevapların doğru olduğuna tam da emin olmamak,süzgeçten geçirmek lazım.Hemen bir de örnek vereyim.Cevabını bildiğim bir soruyu sorduğum zaman aldığım cevaplar:

-"en uzun süre hüküm süren hükümdar kimdir,kaç yıl hükümdalık yapmıştır"

-"Merhaba. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Sorunuzun cevabını araştırdım ve şu sonuçları buldum: Dünyanın en uzun süre tahtta kalan hükümdarı **Fransa Kralı XIV. Louis**'dir. 1643'ten 1715'e kadar **72 yıl 110 gün** boyunca hüküm sürmüştür. 4 yaşında tahta çıkan XIV. Louis, hükmetmeye ise 20'li yaşlarında başlamıştır. Tarihin en uzun süre hüküm süren ikinci hükümdarı ise **Tayland Kralı Bhumibol Adulyadej**'dir. 1946 ve 2016 yılları arasında **70 yıl 126 gün** boyunca hüküm sürmüştür. 18 yaşında tahta oturan Kral Bhumibol, Tayland'ın sevgili ve saygın bir lideri olarak tanınmıştır. Tarihin en uzun süre hüküm süren üçüncü hükümdarı ise **İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'tir. 1952'den beri **69 yıl 163 gün**"

-"Mısır hükümdarı ikinci pepi ne süreyle hükümdarlık yapmıştır"

-"Mısır hükümdarı ikinci pepi'nin ne süreyle hükümdarlık yaptığına dair sorunuzun cevabını bulmak için araştırma yaptım. Şu sonuçları elde ettim:

Mısır hükümdarı ikinci pepi, Eski Krallık döneminin son hükümdarıdırMÖ 2278 yılında tahta çıkmış ve MÖ 2184 yılında ölmüştür1. Böylece 94 yıl boyunca hüküm sürmüş ve tarihin en uzun süre tahtta kalan hükümdarlarından biri olmuştur2.

İkinci pepi, ilk pepi'nin oğlu ve kraliçe ankhnesmerire'nin eşidir. Hükümdarlığı sırasında Mısır'ın gücü ve merkezi otoritesi zayıflamış, yerel yöneticiler daha fazla bağımsızlık kazanmıştır3. İkinci pepi'nin ölümünden sonra Mısır, Birinci Ara Dönem olarak bilinen bir parçalanma ve karışıklık dönemine girmiştir.

Umarım bu cevap sorunuzu tatmin edici bir şekilde yanıtlamıştır. Başka bir sorunuz varsa lütfen bana bildirin."
    Fen bilimlerinde sosyal bilimlere göre daha başarılı olacaktır. Özellikle sıradan insanlarında basitçe yazılım yazdırabilecek seviyeye gelmesi büyük ihtimal internetten sonra en büyük ilerlemelerden biri olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. ipi salmayın ipi sallayın

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Metin abimin ayucuklarına yazık oldu, bi koltuk verilmez mi yahu ayıp bişii
    Koltuğa yapıştı bırakmıyorlar rosense abi sen ipi salsan ne değişir
    DEĞİŞEN SADE KENDİ ELİMİN RAHATLAMASINDAN dolayı morarmamış olur ...

Endeks yada HİSSELER için uzaya da gidecek deseler kar almayı öğrenmeliyiz !!!

Sayfa 762/1005 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •