Sayfa 885/1005 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: Viop LI

1. Cümleten hayırlı bayramlar.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Kendinizi kesmeyin,tepik te yemeyin,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Köyüme geldim kayınpederin bahçede kiraz gömüyorum yol parası çıksın deyi bagajı kirazla dolduracam. Fakirlik sendromunu bu şekilde değerlendiriyoruz. Akşama pilav koyun yoğurdu gömerim. Birazda beleş oksijen alıp yarın dönecem. Sonra bozkuşu haşlarim. Herkese iyi bayramlar büyüklerimin elinden küçüklerin gözlerinden öperim.
    Tüm forum sakinlerine hayırlı bayramlar dilerim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Suni olarak yukarda tutulmuş TL değersizleştikçe endeks ederini bulmaya doğru yol alıyor... lakin TL bazlı analizler de anlamsızlaşıyor.. Sene başından bugüne xu030/USD grafiği...
    Düşüş trendi çok net...

Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5. Bu düşüşün nereye kadar sürmesi beklenir....
    referandum sonrası başkanlık rejimine geçtikten sonra 2019-2023 arası xu030/USD grafiği... kabaca 1.5-2.5 USD aralığı... 2 USD ortası denebilir yuvarlak hesap...

An itibariyle 2.45 civarındayız. 1.5-2 aralığında tekrar yabancı girişi mümkün...

iyi bayramlar herkese...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

6. İyi bayramlar şimdiden herkese.
    Elimdekileri azaltmadan biraz daha Pegasus sabahki dalışında ilave ederek bayrama giriyorum.
    Onsları da artırdım.
    Kısmet bakalım, sevdikleriyle birlikte sağlıklı ,mutlu nice bayramları olsun forum ahalisinin…

7. Herkesin bayramını tebrik eder.
    Hayırlı bayramlar dilerim

SM-G991B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Mehmet Simsek
    @memetsimsek
    TCMB analitik bilanço verilerine göre, net uluslararası rezervler geçen hafta 8.5 milyar dolar ile tarihin en büyük haftalık artışını kaydetti. Rasyonel politikalara dönüş kademeli olarak devam edecek.

Rezervleri daha da güçlendirmek için ülkemize ilave dış kaynak teminine yönelik çalışmalarımızı hızlandırıyoruz.

Ayrıca, TL cinsi enstrümanları cazip hale getirmeye devam edeceğiz. Bu çerçevede Kur Korumalı Mevduat’ta stopaj desteğini yıl sonuna kadar uzatıyoruz.

Sizler ne düşünüyorsunuz bilemem de Kur korumalı mevduata devam diyen zihniyetin vizyonundan ziyade niyetinden şüphe eder hale geldim

Sayfa 885/1005 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •