Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 37 madde; 25 - 32 arası.

Konu: A1CAP - A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    bence k.y çok mal geldi. telaşla tabana yazıp duruyorlar :D
    alış yazana da satmıyorlar, mal değerli mi ki
    ben 25,60 a çokça yazdım, vermedi, gelmedi
    sence neden üstat, ben bir anlam veremedim
    yeniyim, yeni başladım, var mı bir yorumunuz ?
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    alış yazana da satmıyorlar, mal değerli mi ki
    ben 25,60 a çokça yazdım, vermedi, gelmedi
    sence neden üstat, ben bir anlam veremedim
    yeniyim, yeni başladım, var mı bir yorumunuz ?
    2 sene bekle 8 liradan istemediğin kdr verir. Zamanında glryh rtalb bilmemnede öylydi, vermiyordu kimseye, sonra bi verdi elimize, inkar etmeyelim diye, ogün bugündür elimizde oynaşıyoruz, normalde elimizde oynadığımızda büyüyüp az fiyatın yükselmesi fln lazım ama nerde, zannedersin 80 yaşında ölü gibi.
    Neyse sen yinede benim yazdıklarımla yatırım kararı alma.
    Another day in paradise

3. Üstat alfas 58 den 200 e gitmişti 200 de çözülmüştü, çözüldüğünde sid gitmez yolun sonu demiştiniz, hoop 340 a gitmişti, yanılmıştınız, çok iddialı yaşmayon bence
    hafızam zayof, hatta 2-3 kli sizle atışmıştı, yarın az alacağım, bilançosu güzel, kısmet, nasip bir deneyelim

4.  Alıntı Originally Posted by Macit Yazıyı Oku
    Üstat alfas 58 den 200 e gitmişti 200 de çözülmüştü, çözüldüğünde sid gitmez yolun sonu demiştiniz, hoop 340 a gitmişti, yanılmıştınız, çok iddialı yaşmayon bence
    hafızam zayof, hatta 2-3 kli sizle atışmıştı, yarın az alacağım, bilançosu güzel, kısmet, nasip bir deneyelim
    alfas şu an kapanış fiyatı 561,50 tl.
    güzel yükseldi.

5. tahta çok hareketli tahta yapıcı kimsenin gözünün yaşına bakmıyor...bakalım neler olacak...

6. 3 sene once rtalbyı satın aldıklarında , nıyetlerı ısım degısıklıgı yaparak rtalb yı a1capıtal yapmaktı..pandemı patlayınca rtalb sayesınde koronavırus kıtlerınden para kazandılar. a1capıtalıde ayrıca halka arz ettıler. çok begendıgım bır fırma a1capıtal

halka arz degerlerı ucuzmu pahalımı ıncelemedım.

7. 02-04-2019, 14:00
    palmet
    Bronz Üye

DuhulFeb 2017Gönderi2,179

glyho, bu hissenin %35 ını aldı a grubu...yonetim glyho ya gecti. su an yönetim kurulu üyeleri a1 kapitalin yönetim kurulu üyeleriyle hemen hemen aynı.glyho firması eski cosmo..ondan önceki ismini unuttum..glyho(murat güler ) sanki bu firmanın faliyet alanını degiştirecek ve yo yapacak ve ismini degistirecek muhtemelen bu firma üzerinden a1 kapitalı halka açacak..bu benim sahsi görüşüm ve kurgum olup yatırım tavsiyesi kapsamında degildir..
    Son düzenleme : palmet; 02-04-2019 saat: 14:54.

rtalb sayfasındakı 3 sene oncekı yazım..yanlız sehven glryh yazacagıma glyho yazmısım..

8. bugün 3-4 indiksatör güçlü al sinyali üretmiş
    yarın tavan gelir mi acep ?

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •