Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KTLEV - Katılımevim Tasarruf Finansman A.ş

1. Halka arz edilen Şirket payları 12/06/2023 (PAZARTESI)tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 13,43 TL/ pay baz fiyat, "KTLEV.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

2. Yapılan açıklamaya göre Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş.’nin halka arzı kapsamında toplam 473.340 yerli gerçek ve tüzel yatırımcı, 839 yabancı gerçek yatırımcı, 30 yerli kurumsal yatırımcı ve 1 yabancı kurumsal yatırımcı olmak üzere toplam 474.210 yatırımcı 60.000.000 TL nominal değerli payın alımını gerçekleştirdi

Malın dörtte biri elde kalmış. Biraz yukarı çıkarıp mi çakar yoksa ilk günden gelene dağıtır mi?
    Info nasıl stareji izleyecek?

3.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Halka arz edilen Şirket payları 12/06/2023 (PAZARTESI)tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 13,43 TL/ pay baz fiyat, "KTLEV.E" kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir.
    Bugün işlem göreceği açıklandı. Isbank hesabımda daha hisseler görülmüyor.

4. Denizyatırım bugün tekrar listesine eklemiş...

5.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bugün işlem göreceği açıklandı. Isbank hesabımda daha hisseler görülmüyor.
    Hisse tavan hala benim hesabımda yok. Başka bir arkadaş isbank'tan başvurmuş onun hesabında da görülmüyor.
    Oğlum, Ziraat onun hesabında görünüyor.

KTLEV 13.67 den açıldı, 13.60 gördü, 14.77 tavan oldu,

KTLEV saklaması, Yatırım Fonu toplamış,

8. Ben sabah tavandan kaçtım !🙂 Çok güven vermedi. Herkese bol kazançlar.....

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •