Sayfa 11/42 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 334 madde; 81 - 88 arası.

Konu: BİST-Borsa İstanbul 'da Halka Arz edilmesi planlanan Şirketler

1. arkadaşlar halka arz penceresi kapandı mı ne dersiniz?

2. arkadaşlar halka arzlarda bir sıkıntı mı var? ses soluk kesildi valla...ne dersiniz?

3. arkadaşlar ne dersiniz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,044
    https://www.dunya.com/kose-yazisi/as...ten-04-04-2018

...Aselsanda halka açıklık oranı %30a çıkacak.....

... Öte yandan mayıs ayında, Şok Marketler, DeFacto, Beymen ve U.N. Ro-Ro gibi şirketlerin de halka arzı olacak....
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. mayıstaki halka arzların başarılı olacağına inanıyor musunuz bu şartlarda (ticaret savaşları, cari açık, kurdaki artış, siyasi riskler, jeopolitik riskler vbvcbvb)

ben kötümserim...

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    https://www.dunya.com/kose-yazisi/as...ten-04-04-2018

...Aselsanda halka açıklık oranı %30a çıkacak.....

... Öte yandan mayıs ayında, Şok Marketler, DeFacto, Beymen ve U.N. Ro-Ro gibi şirketlerin de halka arzı olacak....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,044
     Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    mayıstaki halka arzların başarılı olacağına inanıyor musunuz bu şartlarda (ticaret savaşları, cari açık, kurdaki artış, siyasi riskler, jeopolitik riskler vbvcbvb)

ben kötümserim...
    likidite yaratsa dahi bende katılıyorum..aşırı riskli ortam..iptalde edebilirler..malum piyasada algı ve gündem her hafta değişiyor.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7. bence de mayıs başında piyasa düzelmezse bunlardan 1-2'si erteleyebilir arzı yılın ikinci yarısına...

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    likidite yaratsa dahi bende katılıyorum..aşırı riskli ortam..iptalde edebilirler..malum piyasada algı ve gündem her hafta değişiyor.

8. [/B]

şöyle birşey paylaşmışlar arz planlananlardan biri ile ilgili , akıllarda bulunsun ..

Sayfa 11/42 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •