Sayfa 24/42 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 334 madde; 185 - 192 arası.

Konu: BİST-Borsa İstanbul 'da Halka Arz edilmesi planlanan Şirketler

1. Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık A.Ş.'nin
    halka arz çalışmalarının başlatılması yönünde karar aldığını duyurmuştuk. Bu kapsamda bugün (24.12.2020) İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile Halka Arza Aracılık Sözleşmesi imzalanmıştır.

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/894818
    12.11.2020 tarihli açıklamamızda Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun %84 oranında bağlı ortaklığımız Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık A.Ş.'nin halka arz çalışmalarının başlatılması yönünde karar aldığını duyurmuştuk. Bu kapsamda bugün (24.12.2020) İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile Halka Arza Aracılık Sözleşmesi imzalanmıştır.

3. var mı bi bilgi fısıltı ocak ayında arz arz diyolardı haber sitelerinde ee ocak yarıladı nerdeyse y.t.d

4. Önümüzdeki hafta bir tane sürerler piyasya

5. fırıldak bayramda satılır derler ama ocak ayında arz şovu var diyorlardı ama hikaye oldu endeks balon değil zeplin oldu her an gümleyecek gibi gümlemeli ki normalleşsin ama gümlerken arzlarda talep olur mu bilinmez y.t.d

6. Bütün dünya borsaları balon ama dahada şişecek o balon artık piyasalar ülkeleri yönetiyor her krizde trilyon dolarlar basılıyor

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 18 yaş altı çocuk hesabından da talep edebildiğinde karşılanır mı? Bazı aracı kurumlar MKK sicil numarası cocuklara verilemediği için veli gözükür ve talibinize verilmiyor şeklinde bilgi verdi.

8. Çan Kömür hakkında bir gelişme yok, değil mi? Perşembeleri KAP bildirimi geliyor diyorlar, benim hatırladığımsa ODAS'ın bu tür bildirimleri hissenin düştüğü zamanlara denk getirip düşüşün önünü kesmesi (bir kere denk geldim). Endeksin düşeceği zamana saklıyor olabilirler.

Hatta özel bir zamandı zira önce Tuncay Turşucu ODAS'ı portföyünden çıkardı, ardından ODAS endekste herkes yürüyorken düşmeye başladı, birkaç gün sonra tüm endeks dibi boyladı (110). O yüzden iyi hatırlıyorum. ODAS o KAP ile yatay durmayı başarabilmişti. Ben de o gün borsadan çıkmıştım.

Sayfa 24/42 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •