Sayfa 34/42 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon
Arama sonucu : 334 madde; 265 - 272 arası.

Konu: BİST-Borsa İstanbul 'da Halka Arz edilmesi planlanan Şirketler

1.  Alıntı Originally Posted by denklem Yazıyı Oku
    aynen ya bunu bir türlü anlamıyorum.bu halka arzlardan 10 kat güzel kağıtlar var alıyorum bir türlü gitmiyorlar.
    Onlar bakir/bakire değil. Bakire/Bakireye talep çok oluyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Europap Tezol Kağıt:
    Tamamı ortak satışı olan 20 milyon lot halka arz edilecek, Fazla talep gelmesi halinde 4 milyon lot da ek satışı gerçekleşecek, Payların Borsa Birincil Piyasada satılıp halka arz sonrası Yıldız Pazar da işlem görmesi bekleniyor, Borsa Birincil Piyasada satılacak iken dağıtım yöntemi ise Eşit Dağıtım olacak, Payların %60 ı 1000 lota kadar talep yapacak olanlara, %30 u 1001 üstü talep yapacak olanlara, %10nu kurumsala satılacak, halka arz fiyatı 13,87 TL olacak, Şirketten yapılan yazılı açıklamada halka arza Deniz Yatırım'ın aracılık edeceği belirtilmişti, Haziran 2021 itibarıyla son 12 aylık toplam cirosu 682 milyon TL olan Europap Tezol Kağıt, halka arz ile kurumsal yönetim adımlarını daha da sağlamlaştırmayı hedefliyor. Güçlü finansal yapısı itibarıyla kaynak ihtiyacı bulunmayan Europap Tezol Kağıt halka arzla, mevcut kurumsallığını daha da ileriye taşımayı ve özellikle yurt dışı piyasalarda bilinirliliğini artırmayı hedefliyor.

3. Tezol kağıt için ayrı forum başlığı var mı?

Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş.;

12.000.000 Lot
    Fiyat 9.90 tl
    Arz Büyüklüğü 118.800.000 tl
    EŞİT Dağıtım
    İnfo Yatırım Liderlik Edecek
    Arzın Ekim de Yapılması Planlanıyor
    İşlem Kodu: #RNPOL

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret A.Ş.;

12.000.000 Lot
    Fiyat 9.90 tl
    Arz Büyüklüğü 118.800.000 tl
    EŞİT Dağıtım
    İnfo Yatırım Liderlik Edecek
    Arzın Ekim de Yapılması Planlanıyor
    İşlem Kodu: #RNPOL
    Internette böyle bir şirket bulamadım.

Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Internette böyle bir şirket bulamadım.
    bu olmalı:
    https://rainbowpc.com.tr/
    Son düzenleme : berkimcans; 19-09-2021 saat: 15:08.

Borsa İstanbul da işlem gören İşbir Holding in iştiraki İşbir Sentetik Dokuma halka arz için SPK ya Başvuru Yaptı, KAP duyurusunda:
    Şirketimizin portföyünde bulunan İşbir Sentetik Dokuma Sanayi Anonim Şirketi nin toplam sermayesinin %89,73 üne karşılık gelen 113.033.257,73 TL nominal değerli paylardan 7.590.000 TL nominal değerli kısmının halka arz edilmek suretiyle satılmasına ve halka arz sonrasında fazla talep gelmesi durumunda 5.170.000 TL nominal değerli payın da ek satış kapsamında halka arz edilmek suretiyle satılmasına, Talep toplama süreci sonunda almaya hak kazanılan payların %50 sine kadar olan kısmı için, İşbir Sentetik Dokuma Sanayi Anonim Şirketi paylarının Borsa İstanbul da işlem görmeye başladığı gün dahil 22 İşlem Günü süre ile İşbir Sentetik Dokuma Sanayi Anonim Şirketi paylarını aralıksız olarak ellerinde tutan Yurt İçi Bireysel Yatırımcıların bu paylarını, izahnamede açıklanan şartlar ve sürelerde Şirketimize geri satma hakkına sahip olmasına, oybirliği ile karar verilmiştir.

Aztek Teknoloji Halka Arz Edecek,
    Borsa İstanbul da bir teknoloji şirketi daha halka açılıyor. 26 Nisan tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu na halka arz başvurusunu yapan Aztek Teknoloji, 25.000.000 TL nominal değerli paylarını oransal dağıtım yöntemi ile halka arz edecek. Halka arz süreci 2021 yılının ilk yarısında planlanırken, Ekim ayına girmemiz ile birlikte SPK nın yakın zamanda şirketin Halka arzda satış, Deniz Yatırım ve QNB Finans Yatırım eş liderliğinde oluşturulacak konsorsiyum tarafından II-5.2 sayılı Sermaye Piyasası Araçlarının Satışı Tebliğinde tanımlanan Sabit Fiyat ile Talep Toplama ve En İyi Gayret Aracılığı yöntemi ile gerçekleştirilecektir. halka arzına onay vermesi düşünülüyor. Halka arz edilecek paylar 3 iş günü boyunca talep toplanması planlanıyor.

Sayfa 34/42 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •