Sayfa 36/42 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon
Arama sonucu : 334 madde; 281 - 288 arası.

Konu: BİST-Borsa İstanbul 'da Halka Arz edilmesi planlanan Şirketler

Hun Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. ve Dap Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. halka arz başvurusu kabul edildi.

Kaymet Metal İmalat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.;

10.500.000 Lot
    Sabit Fiyat
    Tamamen EŞİT Dağıtım
    Halka Arzın Mayıs Ayında Yapılması Planlanıyor
    Tüm Kurumlardan Halka Arza Katılabilirsiniz
    Alnus Yatırım Liderlik Edecek
    İşlem Kodu: KAYMT

Güncel onay bekleyen halk arz listesi:

SPK (MAKİM) Makim Makina ve (PRDGY) Pardus Girişim Sermayesi halka arzın onay verdi,
    MAKİM 8.80 tl, eşit dağıtım, 18 milyon lot, ek pay satışı yok, Halk Yatırım liderliğinde,
    PRDGY 2.29 tl, eşit dağıtım, 55 milyon lot, ek pay 11 milyon lot, A1 Capital liderliğinde,

Oncosem Onkolojik Sistemler ONCSM
    İlaç hazırlama sistemleri alanında Ankara da faaliyet gösteren şirketin halka arzında, Yurt İçi Bireysel yatırımcıya 1.175.000 adet pay satışa sunulacak. Halka arz fiyatı; 22,70 TL. Dağıtım yöntemi; Eşit dağıtım
    ONCSM koduyla halka açılacak şirketin halka arzına katılım sağlamak isteyen Yurt İçi Bireysel yatırımcılar, sadece İnfo Yatırım üzerinden taleplerini iletebilecek.
    1.175.000 TL nominal değerdeki (%25) kısmı Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara
    2.585.000 TL nominal değerdeki (%55) kısmı Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara
    940.000 TL nominal değerdeki (%20) kısmı ise Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara tahsis edilmesi kararı verildiği biliniyor.

KCAER Kocaer Çelik
    Halka arz başvurusu SPK tarafından onaylanan Kocaer Çelik, talep toplamaya başladı. Talep toplama tarihleri 22-23-24 Haziran olarak belirlenen Kocaer Çelik in hisselerinin yüzde 20,02'si halka arz edilecek.
    Kocaer Çelik paylarının yüzde 60 ı yurt içi bireysel yatırımcılara, yüzde 35 i yurt içi kurumsal yatırımcılara ve yüzde 5 i de yurt dışı kurumsal yatırımcılara tahsis edilmesi hedefleniyor.
    Oransal Dağıtım - Sabit fiyat 27,50 TL olarak belirlenmiştir.
    Halka arz QNB Finans Yatırım Menkul Değeler A.Ş. liderlik edecek.
    Ek satışlar dahil toplam 56.100.000 payın satışının gerçekleşmesi bekleniyor.
    Halka arz büyüklüğü 1.542.750.000 TL ile yılın en büyük halka arzı gerçekleşmiş olacak.
    Kocaer Çelik, halka arz ile elde edeceği gelirin en büyük kısmını yatırım harcamaları için kullanacak, %65 - %70 Yatırım Harcamaları olarak açıklanırken, bu harcamalar yenilenebilir enerji yatırımları ve katma değerli yeni ürün yatırımları olacak, Geri kalan %30 - %35 lik kısım ise işletme sermayesi için kullanılacak.

Ballandira ballandira kendi musterisine itekledigi suntk sonrasi bakalim qnb hangi yüzle kimi arayacak kime satacak bu arzda.

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 36/42 İlkİlk ... 263435363738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •