Sayfa 33/42 İlkİlk ... 233132333435 ... SonSon
Arama sonucu : 334 madde; 257 - 264 arası.

Konu: BİST-Borsa İstanbul 'da Halka Arz edilmesi planlanan Şirketler

1. Teknolojiyim diyen 20 liradan açıyor, hiç hakediyor muyum demiyor. Acaba sermayesinin iki katı kar yazacak mı?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Teknolojiyim diyen 20 liradan açıyor, hiç hakediyor muyum demiyor. Acaba sermayesinin iki katı kar yazacak mı?

Taslak izahnameyi inceledim, YEO için konuşuyorsanız, sermayesi kadar nerdeyse 2021 1.Ç’de 16m kar yazmış, ben beğendim. İzahnameyi incelemeden, önyargılı olmayın bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Dejavuu Yazıyı Oku
    Taslak izahnameyi inceledim, YEO için konuşuyorsanız, sermayesi kadar nerdeyse 2021 1.Ç’de 16m kar yazmış, ben beğendim. İzahnameyi incelemeden, önyargılı olmayın bence.

Haklısınız ama 2018 de 10 liralardan yeterli talep olmaması sebebiyle arzı iptal edilen pentanın 30 küsürlerden peynir ekmek gibi kapışılması ve şu andaki fiyatı, diğer yeni arz olan teknoloji şirketleri(e data, vbtyz) nin fk ile pd dd oranları inanılmaz yani. Ülkemizin iyi kar getiren birçok güzide şirketi de resmen sürünüyor,yüzüne bakan yok.

TAB Gıda Borsa İstanbul'da halka arz için bankaları yetkilendirdi - bloomberght.com

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; TAB Gıda'nın, BIST halka arzı için Citigroup ve HSBC'yi yetkilendirdiği ve halka arzın en erken bu yılın sonunda yapılacağı belirtildi.
    Burger King'in en büyük franchise'ı TFI TAB Gıda Yatırımları, Bloomberg'in konuya yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Çin ve Türkiye birimlerinin Borsa İstanbul'da planlanan halka arzı için Citigroup Inc. ve HSBC Holdings Plc'ye yetki verdi.

Bloomberg'e konuşan kaynaklar, TAB Gıda'nın 250 milyon dolar büyüklüğe ulaşabilecek halka arzın en erken bu yıl sonunda gerçekleştirilebileceğini aktardı.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    https://www.bloomberght.com/tab-gida...ndirdi-2286717

5. Yeni halka arzımız Europap Tezol Kağıt, hayırlı olsun

6.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Haklısınız ama 2018 de 10 liralardan yeterli talep olmaması sebebiyle arzı iptal edilen pentanın 30 küsürlerden peynir ekmek gibi kapışılması ve şu andaki fiyatı, diğer yeni arz olan teknoloji şirketleri(e data, vbtyz) nin fk ile pd dd oranları inanılmaz yani. Ülkemizin iyi kar getiren birçok güzide şirketi de resmen sürünüyor,yüzüne bakan yok.

aynen ya bunu bir türlü anlamıyorum.bu halka arzlardan 10 kat güzel kağıtlar var alıyorum bir türlü gitmiyorlar.

7. eşit dağıtımla halka arz olanlar genelde ne kadar gidiyor.yüzde yüz yapıyorlar mı bilen var mı

8.  Alıntı Originally Posted by denklem Yazıyı Oku
    eşit dağıtımla halka arz olanlar genelde ne kadar gidiyor.yüzde yüz yapıyorlar mı bilen var mı
    Öyle bir şart yok. 2 tavan da çekebilir, 10 tavan da.

Sayfa 33/42 İlkİlk ... 233132333435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •