Sayfa 255/1005 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: Viop LII

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Ahh abim benim.
    Herkese giren şey zengine girmesin diye yapılır.
    Yat vergisi mi geldi.
    TR'de şahıs üzerine kayıtlı 1 yat yoktur..
    Ya yabancı bandralı ya da teşvikli, turizm firmaları üzerine alınır..muafiyetler için!!

2.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Niye? Binsin işte herkes... Halk düşmanı laflar etmeyin... Ayrıca herkes binince ne girip çıkıyor sana onu anlamadım?
    Uçağa parası olan binsin diyor fakirler trenle gitsin otobüs ile gitsin demek istedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,647
    Doğu anadoluda yaşayanların bazıları için mazot problem değil.Cok ucuza, komşu dost ülkelerden
    gelir...

Katırla,eşşekle...😀

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    TR'de sahış üzerine kayıtlı 1 yat yoktur..
    Ya yabancı bandralı ya da teşvikli, turizm firmaları üzerine alınır..muafiyetler için!!
    Yakıtta ÖTV yok. Adamların deposu kaç tanker alıyor düşün. Bir tanker olsa 200-300 bin rahat bir depoda karı var bize göre. Bize itekleyeceğine az da onlara iteklesinler

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Doğu anadoluda yaşayanların bazıları için mazot problem değil.Cok ucuza, komşu dost ülkelerden
    gelir...

Katırla,eşşekle...😀
    Kaçak sigara mazot ile Güneydoğu halkı eski zengin günlerine döner. Kilo ile altın takarlar düğünde artık. PKK da bundan nemalanır.

6.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Hep Arjantin ve Venezuella ile karşılaştırılıyorduk.
    Çok şükür en azından Venezuella değilmişiz !

Biz de bir Almanya , Hollanda olmalıyız .
    Adamlarda ki asgarî ücret yada emekli maaşı ile kıyasla. Bizde 3 depo mazot parası alıyın.

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bende yine OKUL SERVISLERININ ne kadar olacağı merakı başladı...Adamlar hiç affetmez dizel fiyatını fazlasıyla ekler..
    Elektrikli okul otobüsü üretsin togg ne hallere düştük arkadaş bu kadar akaryakıttaki artış tüketimi frenleme mi enflasyonu arttırmak mi çözemedim. Araç satanlar artar ben sattım bile 3 hafta oldu. Elektrikli araçlar daha cazip olabilir yakın zamanda...

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,098
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Adamlarda ki asgarî ücret yada emekli maaşı ile kıyasla. Bizde 3 depo mazot parası alıyın.
    Ben de onu demek istedim ağabey .Tek bir kıstas yanlış anlaşılabilir.
    Son düzenleme : pisyedili01; 16-07-2023 saat: 14:01.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 255/1005 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •