Sayfa 436/1005 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: Viop LII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Mertabimi dökmeden fışkırttırmazlar, zenciler onu heryerde fellak fellak arıyor
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...05#post6485005

Sana bir anı annatacaktım ..lafa daldık ..zatii O anı perşembeyi cuma ya bağlayan gecede anlatılmaz ..sonra anlatırım
    Hayat hoş gerisi boş

2. Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 208 kişi okumaktadır. (16 üye ve 192 ziyaretçi)

mert45, ALPER+, Bear_Bull, cennetyolu+, çıtak, delix, gokhan2604, işçi74+, nurettinduzenli, pisyedili01+, SEL, tidebringer, TOKATYILDIZI470+, turali, Vallis, Zinedrimed

Akşam seansında 208 kişi ..ilginç

Ben işimden dolayı gündüzleri yokum ..göremiyorum ..acaba gündüz seans içi kaç kişi oluyor?
    Hayat hoş gerisi boş

3. Ula dün gece yoktum her kademeye 500-500 kontrat ..ben geldim bu akşam kademelerde 1-2 kontrat

Korkma la pala ..bas yukarıya bassssssssss

7574.00
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    tradelik kısım full eregl oldu ... yaşlı nineler teyzeler amcalar ... ev hanımları hepsi kankam oldu )) 37,66 maliyete çekebildim anca ... girdik bi topa bakalım nolacaksa .. . .. kısmet ..
    maliyetten verdim ereglileri..

- bana uygun bir hisse degil sevmiyorum ugrasamayacagim...gidersede gitsin (grafigi guzel)

- mental yorgunlugum var bugun sacma islemler yapmaya basladigimi farkettim ve overtrade e dondu bugun islemler.

dun iyi kademe toplamistim bugun bisey alamadim.. biraz zarar yazdim fazla komsyn oldu... tradelik kısma az az iki tane hisse aldim u100 den simdilik rolanti ayardayim

hersey biter bu borsada firsat bitmez... iyi aksamlar... emegi gecenlerin eline saglik...

5. Katardan ses çıkmadı oradan kaç milyar dolar geliyor. Kanal İstanbula ortak olsunlar hatta. Ne var ne yok satalım

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    sar beniiiiii
    ben sana kendimi feda etmişim
    sev beniiiiii
    bu canı uğruna heba etmişim
    sevgilim, her şeyim
    göynüme taht kuran dilberim

vur beniiiiiii
    o gözler o kaşlar ne işe yarar
    yor beniiiiiii
    feryatlar figanlar beni oyalar
    sevgilim, her şeyim
    göynüme taht kuran dilberim

zarardan kurtulmak için, zarar edilen pozisyona asla kat'i surette hiç bir zaman ekleme yapılmaz !!!
    ateşleee oynamaaa ateşle oynama, sonra Sıla'nın geniş omuzuyla tanışırsın... ateşleeee oynamaaa

yoksa yaşamanın kanunu mu bu ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Viop 5dk bar boylarını hiç beğenmedim.
    Onlar seni beğendi mi?

https://www.hisse.net/topluluk/showt...96#post6484496
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Mertabimi dökmeden fışkırttırmazlar, zenciler onu heryerde fellak fellak arıyor
    Demek zencilerle arası iyi...
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 436/1005 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •