Sayfa 5/1005 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Viop LII

1. Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun, ceplerimiz paralarla dolsun.
    Cahocuum kamyon ehliyetin varmı, topiki sen açmışsın, şarampole yuvarlama bizi

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Bence endeks için yorgunluk var. Hisse bazında gitmeye çalışacak.

Bence demir çelik tüccarları vs büyük demir çelik hisselerinde konjoktüre göre al sat yapıyor, kuyumcular kozalakları takip ediyor. Pilotlar vs havacılıkda çok işlem yapıyor.

Acaba petrol bayisi işletenler de Tüpraş, Petkim al sat yapıyor mudur yoksa hisse işi riskli deyip parayı zam gelmeden önce mala bağlamak diğer zamanlarda dövizde durmak gibi stratejileri mi vardır?
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    BIST100 dışı hatta BIST400 dışı alınmış.

hocam... hapd ne ddemek ?

çok sağlam boru gibi ayı barı oluştu. pala gereğini yapar mı? bilemem. bu fraktal yılda 2-3 kere oluşur. yapmazsa kendi bilir.

olur da buralardan 5500 altına salarsa bu artık sondur. oralardan da alamayan bu işlere artık hiç girmesin.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun, ceplerimiz paralarla dolsun.
    Cahocuum kamyon ehliyetin varmı, topiki sen açmışsın, şarampole yuvarlama bizi
    Ehliyet varda ben yoruldum bozkuşcum, direksiyona kayınvalideyi oturttum, o da boyuna 101 oynuyor telefonda

Ağustos vadeleri hep sevmişimdir Gerçi Ağustos vade sonuna kadar daha çoooook topik açılır

6.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    hocam... hapd ne ddemek ?
    Halka Açık Piyasa Değeri daha doğrusu Fiili Dolaşım Piyasa Değeri. Bu endeks hesaplamasında etki ediyor.

THY en yakın rakibinden 2 kat fazla endeksi etkiliyor. Endeks mühendisliği için en önemli kriter.

yanlız bugün dolar/tl vadelisinde kumar döndü

spot dolar aynı yerde... vadeli % 1,5 aşağıda

diğer sayfaya yazdığım gibi... çok pis çökeceğiz

1-2... ikili tepelerimiz kaldı, onları yapsın, fişi çekecekler

8. Sohbet odalarından birinde Avrupa'dan ikinci el ithalat için izin olabilir dendi. Belli yaşa kadar 1600 CC altında ithalat için izin verilecekmiş ama ÖTV de olacakmış.

Belki yastık altı dövizi çekmeye çalışacaklar. 10 bin dolar araba olsa bir o kadar da ÖTV alınabilir. Ya da başka formül bulurlar, şu kadar döviz bozdurunca ithal araba getirebilirsin denir.

Sayfa 5/1005 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •