Sayfa 501/1005 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop LII

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    İşaretleme yapan var mı
    BİST100 yeni zirve, işaretleyelim bakalım ne olacak, her gün delip geçiyorlar gerçi

2.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    24,38 akbnk aldım tradelik .. günlük kısmet . .. ssatlik grafik hoşuma gitti . .stopuda yakın .. ben dinleneyim .. kapanışa gelirim ..
    bol şans.
    bangalarlan benim aram yok. tam sermest değillermiş gibi geliyor bana.

neyse güzel bi çalışma olmuş. lakin elini gorkak alıştırıyorsun.
    trend çızgılarını barlara neden değdirmiyon?
    üstteki değer de belli olmuyor o yüzden.
    bir de aynı kanalın tıpkısını üstte atıvermen ilazım.
    bol kebçe gibin düşün. asdasds.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Pay vadelide de tcell şortladım 47 üstü... Hedef 40 ın altında... Stop 48,52...

4.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    7530 üzeri cortlarımızı açtık... Mert kolpa idi ama ben o 1000 pointi alırım...
    Tribünler de tıklım tıklım.
    Her yerden mesaj geliyor şunu al bunu al diye.
    Gazan mübarek olsun.

5. Satış beklentisiyle geldi kağıt ama fos çıktı...

6.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Tribünler de tıklım tıklım.
    Her yerden mesaj geliyor şunu al bunu al diye.
    Gazan mübarek olsun.
    Teşekkürler Zined hocam... Timsah gibi bekledim bu anı

7. Strateji: Model Portföy Hisse Önerileri
    Model portföy performansı
    Kaynak: AK Yatırım Araştırma
    Model portföy hisse seçimleri*
    Kaynak: AK Yatırım Araştırma
    Doğuş Oto, Kervan Gıda ve Vestel Beyaz eklendi; İş Bankası, Arçelik ve Logo öneri listesinden çıktı. Enflasyon ve regülasyonlarda yumuşamanın uzun zaman
    alacağı yönündeki güncellemeye bağlı olarak banka ağırlığını %11’e (bankaların BIST-100 ağırlığı %11,2) düşürdük ve İş Bankası’nı model portföyden çıkardık.

Banka dışı şirketlerde Doğuş Oto (pazardaki canlılık ile rekor kârlılık), Kervan Gıda (indirim marketlerin hızlı büyümesinin sağladığı sinerji, yabancı markalara göre
    fiyat avantajı ve güçlenen ölçeği) ve Vestel Beyaz’ı (kapasite artışı, Avrupa dışı pazarlarda ihracat ivmesinin korunması ve düşük işletme sermayesi ihtiyacı)
    portföye ekliyoruz.

Model portföyden Arçelik ve Logo’yu son dönemde endeksin üzerindeki performansların ardından dengelenme beklentisiyle çıkarıyoruz.

BIST-100 25 Mayıs sonrası TL bazında güçlü yükseldi. Sektör endeksi bazlı performanslara bakıldığında son rallide 25 Mayıs sonrasında savunma/teknoloji,
    havacılık ve otomotiv hisselerinin olumlu ayrıştığı; buna karşılık banka, demir/çelik, gıda, tekstil, GYO ve ve kağıt/ambalaj sektör performanslarının geride kaldığı
    görülüyor. Bu dönemde BIST-100 endeksi %51 getiri ile BIST-30’u (%49) geçerken, halka arz endeksi de %57’ye yakın yükseliş sağladı.
    Sektörel ayrışma devam ediyor. Haziran, Temmuz aylarındaki kur hareketliliği sonucu ihracatçı şirketlerin kâr marjlarında 2. ve 3. çeyreklerde bir miktar
    güçlenme olacağını düşünüyoruz. Ancak enflasyondaki eğilimin süreceği yönündeki görüşümüz nedeniyle son çeyrekten başlayarak bu cazibenin azalacağını
    düşünüyoruz. Artan tüketici kredisi faizleri ve vergi artışları da kademeli olarak lüks tüketim, elektronik ve diğer dayanıklı tüketim de kademeli olarak kısabilir.
    Buna karşılık gıda/giyim tüketiminin ve sağlık hizmetlerinde talebin güçlü olacağını, havacılık sektöründe de olumlu ivmenin korunacağını düşünüyoruz.
    * Model portföy hisse önerileri çalışması, Ak Yatırım Araştırma ekibinin araştırma kapsamındaki hisselerden, takip eden bir aylık dönemde getiri açısından öne çıkmasını beklediklerine ilişkin
    görüşlerini paylaşma amacıyla yayınlanmaktadır. Öne çıkması beklenen hisseler zaman zaman hızlı yükselişle 12 aylık fiyat hedeflerine yakın seviyelerde fiyatlanabilmektedir. Böyle durumlarda
    eğer kısa vadede yukarı yönlü eğilimin korunacağına dair bir görüşü varsa analist fiyat hedefi güncellenene kadar hisseyi portföyde tutabilmektedir. Hisselerde fiyat güncellemeleri yapılırken de
    dönem bilanço açıklaması gibi şirketin değerlemesinde maddi önem taşıyan gelişmelerin gerçekleşme tarihi de dikkate alınmakta ve bu açıklamaya kadar model güncellemesi ertelenebilmektedir.
    2
    Hisse Senedi 12A Hedef Fiyatı Getiri Potansiyeli Portföy Ağırlığı
    (TL) (%) (%)
    BIMAS 298.00 47% 11%
    DOAS 382.00 60% 10%
    KCHOL 165.60 39% 11%
    KRVGD 37.00 83% 9%
    MAVI 124.00 45% 9%
    PGSUS 950.00 27% 10%
    TAVHL 165.00 52% 9%
    TUPRS 124.80 37% 10%
    VESBE 24.50 71% 10%
    YKBNK 19.10 4

https://yatirim.akbank.com/_layouts/...d.aspx?ID=8338
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Saat 16.30-17.00 e kadar gerçekleşen aşağı yönlü hareketlerin tamamı fake'dir benim gözümde

Sayfa 501/1005 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •