Sayfa 80/1005 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Viop LII

1. Sohbet odasında söylenene göre TEB bir kişi bir vadeli enstrümanda belirli bir oranın üzerine çıkamaz kuralını ihlal ettiği için endeks long pozisyonlarını kapatmış.

Vadeli hisselerde durum

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Yarın açılış coşkulu olacak orası kesin. Kapanış ile kısa vadeli beklenti bitti mi yoksa yeni mi başlıyor anlayacağız...

3.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    ulker- sokm duruyo mu yan kağıt kontenjanından ?
    ULKER sonuna kadar devam. Son vuruşum o idi bende yeri ayrı başlığında sayfalarca sayfalarca kötü yazı vardı. Geldim çok zengin olacaz dedim. Vadelisinde robot vardı emir silindikçe emir yazan, adamın elinden 3 milyonluk long aldım tek kademede yaza yaza.

O kadar kızdı ki piyasa yapıcı SPK ya şikayet etti hissenin vadelisi kapandı Geçen aralık olması lazım.

14.9 maliyetle girdik, 30 larda çıktık sonra da kapattık ama azıcık bi lotum kaldı onu herhalde acil bi ihtiyaç olmadığı sürece artık dokunmam.

çevrene bir bak

kusursuz ne var ? herşey nizam ve intizam ve çok ince bir hesap ile dönüyor diyenlerede tabi.

denebilecek şu var

göremediklerine bir bak / hayal edemediklerine. beyninin nasıl ilkel olduğuna bir bak önce.

https://www.youtube.com/watch?v=p91xUQdbbO8
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Güle güle oturun. İşte daire maire almadık hepsi aynen yan kağıtlarda apartman alır mıyiz diye bekliyoruz. Pandemiden bu yana kazançları dolar bazında korumaya çalışmaktan helak oldum ki 18/26 hareketi ile yine kaybı yakalamaya çalışıyorum. Bu ay yakalarım gibi sonrası artık katlama yapar miyiz ona bakıyorum. BIST te yorulduk be yorulduk. Plan tutarsa artık bir kısım altın bir kısım yabancı borsa bir kısım da türk borsası. Ama emlak alacağım o da bıktırdı.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah. Biz KY yiz ağabey üç kuruş kendimize kadar, risksiz para olunca borsada bence getirisi daha bereketli oluyor rahat karar alıp alıp satabiliyorsun. Zaten çok işlem yapmıyorum. Piyasa bence de yukarı ama sert bi aşağı önce, bu faiz ve vergi ortamının sindirilmesi, sonra yukarı gibi düşündüm.

Belki komple yanıldım hiç durmadan gidecek kim bilebilir. Ben zaten yan kağıtlarıma dokunmam. Sadece KOZAA kaldıracı azalttım forumdaki en boğa adamlardan biri olabilirim %100 mala düştük düşüş bekliyoruz diye öyle yani durumlar :D

6. Elektrik piyasası günlük bültenlere bakınca güneş santrallerinde aylık ortalama 128 MW şeklinde kurulum var.

Panel fabrikaların kapasitelerine göre çok az, belki yazın kurulum hızlanabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu dünün haberiydi Tokatlı
    Tamam ...ama dikkat edersen putin de buna illaki cevap verecek diye yazdım dikkatli oku yorumu....Gece gece gelen haberle viop coştu adamlara dikkat edin kata kulleye gelmeyin....bu piyasa da olanlar tam ŞEYTAN.....Bunların hareketlerini iyi tahlil etmeyen bu piyasada batar....haberle bizi avrupa birliği desteklemiyor...sadece isveç destek verecem dedi....ortada anlayacağın bir numara yok....Tabi değerlendirebilen yarın değerlendirsin....kimsenin gaza gelip büyük zarar yazmasın...

8. Avrupa Birliği gazı var bu gece itibariyle bu gaz ile yarın yükseliş kırmızıya dönmez ise bu borsa go go tar tar dolar bazlı daha erken konuşmak için TL bazlı bir düzeltme sağlıklı olur ama bunu bekleyen çok olunca pala ters yapıyor genelde bu gündüz olduğu gibi forum sakin oldugunda düşüş bekleyen çoğalıyor diye düşünüyorum pala yarına mazotunu buldu gibi.

Sayfa 80/1005 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •