Sayfa 697/1005 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: Viop LII

1. Diğer karahan NY FED den..O da sağlam biri..Hatice Karahan saray kontejanndan, başkanın ekonomi danışmanıydı...Ama jöleli gibi boş biri değil. Bpğaziçi işletme mezunu, profesör, harvard da misafir öğretim üyeliği yapmış.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Cevdet Akçay benim gördüğüm en iyi 2-3 ekonomistten biri, liyakatin eş anlamlısı, fatih Karahan da Fed'den geliyormuş. Diğer Karahan 'ın da cv'si iyi diyorlar ama ... Neyse Cevdet Hoca hepsine yeter. Ben şahsen sevindim. Gaye hanım ekibini kurmalıydı, kurdu. Belki yüzde yüz olmadı ama bu da şu aşamada iyidir. Hayırlı olsun. Yarın piyasa tepkisini bekleyelim bakalım.

3. Atamalar çok güzel. Bugün MB başkanı da çok olumluydu piyasa için..
    Beyni ,eğitimi ve vizyonu olan insanlara hasret kalmışız..

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    bizim karahan yazıyor mu?
    onun da orta vade vizyonu iyiydi.

en son 2020 de girmiş.
    Forumdan bi ppk üyesi çıkarmanın vakti gelmişti artık

5.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Cevdet Akçay benim gördüğüm en iyi 2-3 ekonomistten biri, liyakatin eş anlamlısı, fatih Karahan da Fed'den geliyormuş. Diğer Karahan 'ın da cv'si iyi diyorlar ama ... Neyse Cevdet Hoca hepsine yeter. Ben şahsen sevindim. Gaye hanım ekibini kurmalıydı, kurdu. Belki yüzde yüz olmadı ama bu da şu aşamada iyidir. Hayırlı olsun. Yarın piyasa tepkisini bekleyelim bakalım.
    https://www.youtube.com/watch?v=ThyoVaeZutk

Cevdet Akçay Hoca...Hayat hikayesi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

enflasyon beklentisi %58 olan merkez bankası faiz artışına davam etmek zorundadır döviz piyasası için olumlu bir atama olmuş ama bist için yüksek faiz satıs getirir.

7. Bu cevdet akcay akrabalik varmi akcay
    Ben kirmizi donumu giydim sansimiyiz gorecez.

8. Ama twitir dahil herkes mujde gozu ile bakiyor. Bu isin sonu bana testere gibi

Sayfa 697/1005 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •