Sayfa 524/1005 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: Viop LII

1. Foruma sadece sn.Abka nin usdd 7x li hissesini öğrenmek için girer oldum ��

2.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    viopta LONG oynarsan kazanırsın...

ŞORT oynarsan BATARSIN

teminat ayarlı LONG girdin, en fazla 6 ay sonra maliyetine gelirsin en azından

ama ŞORT yakalandıysan... maliyetine ebediyyen gelemezsin

eylül 2022'deki 340.000 bir daha gelir mi ? gelmez
    Foruma 7000 de azılı şortcu kılığında gelen, 7430 da bu mesajı atan da kimdir bilmem amaaaaa BİZDEN DEĞİLDİR!

3. Borsaya basit bakın... Ucuzdan alır bir el, pahalıdan satmaya çalışır size...

Ucuzken eliniz gitmez, düşerken de tekrar düştüğü yere çıkar umuduyla malı kitler...

4. Hisse vadeli APS değişimleri

Yeni vadeye taşıma olmuş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    Sp suan analize en uygun grafik bence.. Oradada onemli bir fiyat dibi olustu yada olismaknuzere tahminim..

2022 eylul gibi spde ustteki sayimi yapmistim.. ara ara minor sayimlarida vermistim.. gayet dogru ilerledi fakat alt derecede yukselisi itkisel saymakta zorlaniyorum .

itki olmaması trend olmayacak anlamına gelmiyor ama bu yıl new high beklentimi sekteye ugratiyor. eylul ekim gibi oradaki orta vade trendin miyadının dolma olasılığı belirdi .. olasılık çok fazla sp de suan..alt derecede orada da kafam karışık..

6. ABD ADR

7. Kredilerde bir düzenleme var.

Kredi kartı faizleri yükseltilmiş.

>>>>>>>>>>
    https://ekonomimanset.com/tcmb-kredi...-devam-ediyor/

---
    Enflasyon kontrolü ve iç talebin dengelenmesine yönelik kararlar yürürlükte

Ayrıca, enflasyonun kontrolü ve iç talebin dengelenmesi kapsamında kredi kartı nakit kullanımlarına ve kredili mevduat hesaplarına uygulanan aylık azami faiz oranı yüzde 2,89’a yükseltildi.

8. Mevduat bankalarında Toplam Krediler içinde bireysel kredi oranına bakınca Kamu Mevduat Bankaları bireysel kredilerde daha düşük, Özel ve Yabancı daha yüksek.

Borçlara takla atlattırmak artık daha zor olacak.

Bu arada Kamu yüksek miktarda Konut Kredisi vermiş, Özel ve Yabancı o işe pek girmemiş.

Son düzenleme : ariston; 25-07-2023 saat: 02:06.

Sayfa 524/1005 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •