Sayfa 798/1005 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: Viop LII

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ABKA akba diyene direk idammm

Dur hızımı alamadım
    adamın biri aday adayı.
    dayı akp diyor.
    diyolarkine öyle olmaz ak parti dicen.
    tamam diyo, yine akp,
    üjj bejj denemeden sonra adam pes ediyor.
    dayı yalvar yakar bi daha deneyelim diyor.
    gene başaramıyor.

sistemin satta değil.
    salt rakamdan gidemezsin.
    bir %60 daha çakar ne olduğunu annayaman.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    hangi kanuna göre pardon???
    direkt adam öldürmeye teşebbüs... güreşçiler de öyle... geçen sene miydi neydi bi kendini bilmez güreşçi trafikte tartıştığı yurt paydaşını kucaklayıp asfalta yapıştırmıştı... bu olacak iş mi ? adam komaya girdi tabii sonra ne oldu hatırlamıyorum... sen bırak normal si..kleti , horoz si..klette bir boksörün bırak çeneni , eldivensiz eliyle karaciğerine bir yumruğunu ye bak bakalım ne oluyorsun, çenene... olacak iş mi ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bar kapısında fedailik yapan adama gecenin 3 'ünde keleş göstersen herif üzerine uçarak gelir...
    Ben bu ortamların içinden ailemden dolayı çok geçtim , millet bu işleri kurtlar vadisi , eşkiya dizileri ile karıştırıyor
    silahtan uzak durun .
    FORMASYON AVCISI- -53

4. Akşam üzeri bankaları alıp sürtünmesiz bölgeye geçmesi gerekir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Peynir ekmek gibi silah ruhsatı dağıtılıyor bu yanlış bir çok şarti olmalı özellikle belli bir psikoloji ve eğitim düzeyi şart
    Ülke kurlar vadisi dizisi gazı ile gezen adamlar ile dolu ateşli silahla ömru gecen biri olarak Allah ne kullanmayı nede gerek duyulacak ortama sokmasin.

6. Bu dünyada ya tek rakibim THY ya da bize her yer Trabzon mantığında yaşamak lazım. ikisinin arasında sorunlar bitmek bilmiyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. emlakk,
    kankii,
    %10 ları sisteme dahil etmeyi düşünmüyormusun?
    kötü patronlar gibin, hissetmiyor musun?
    nihayetinde %10, %10 tırtıklıyon borzayı.
    ne yapayım diye düşünürsen, ne desem bilemedim. asdasds.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ben bu ortamların içinden ailemden dolayı çok geçtim , millet bu işleri kurtlar vadisi , eşkiya dizileri ile karıştırıyor
    silahtan uzak durun .
    hani bir dizi vardı şevket başroldeydi , züper papa... o dizinin ilk bölümünün ilk sahnelerini hatırlıyor musun ? bak bakalım orada ne var ? olacak iş mi ? ayle dizisi çekiyorsun daha ilk sahnede kadının elinde çat pat görseli ... hatırlıyor musun
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 798/1005 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •