Sayfa 200/1005 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Viop LII

1.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Eski politika savunucusu birinin istifası ve IMF spekülasyonu bugün ki başlıklar.
    Kolay gelsin herkese.
    emrah şener eski politika savunucusu diye basitçe yaftalanabilecek biri değil, tam bir genius, hafize kadar yüksek bi kariyeri yok bankacılıkta, ama daha zeki olduğu kesin bence, 2016 merkez bankasına girmeden önce son işi bank of america- yapılandırılmış ürünler grup başkanı, KKM ardındaki beyin emrah şener.. 2021 dolar saldırısını durdurup KKM ile 18 ayda seçime kadar kurları sağ salim getirmeyi başarmasından dolayı leş tayfa haklı olarak kendisinden nefret ediyor..

istifa falan yokmuş.. inşallah olmaz da

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    xBank vadeliler, günlerden sonra negatif yakmaya başladılar
    xBank short güzel kazandırdı, sabah buradan paylaşmıştım, umarım dikkate alıp da pozisyon açan olmuştur, gerçi bugün sattıklarımı erken kapattım bir daha da yukarı yapıp fırsat vermedi!

3.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    emrah şener eski politika savunucusu diye basitçe yaftalanabilecek biri değil, tam bir genius, hafize kadar yüksek bi kariyeri yok bankacılıkta, ama daha zeki olduğu kesin bence, 2016 merkez bankasına girmeden önce son işi bank of america- yapılandırılmış ürünler grup başkanı, KKM ardındaki beyin emrah şener.. 2021 dolar saldırısını durdurup KKM ile 18 ayda seçime kadar kurları sağ salim getirmeyi başarmasından dolayı leş tayfa haklı olarak kendisinden nefret ediyor..

Şu seçim kaybedildikten sonra böyle zırva yorumların alayını banane sallayıp dursunlar işte diye görmezden geliyorum.Halk bu politikayı seçimle onayladı sonuçta .Ne yaparsa yapsın hükümet hakkıdır.Ama kör göze parmak soka soka cahil cühela aklımızla alay etmeyi kesin.

Tüik ile yapılan hırsızlık ardından yüksek enflasyon ve düşük mevduat faizi doları istediğin an hareketlendirerek servet ttansferi yapıldığı açıkca ortada.Bu sadece yandaşlara sermaye transferi değil.Bir ülkenin geleceğini kontrol etme sevdasıdır ki an itibarı ile başarıya ulaşmıştır.Cengiz inşaat ın sahibinin telefonda nillete sövdüğü konuşması aslında adamın net biri olduğunun göstergesi.Ne düşünüyorsa onu söyledi.Bu aklı evvlerde yok ezan bayrak yok süper zeki akademisyen KKM falan diyerek kafa ütüleyip bizi keklemeye çalışıyor.Gidip kiralık aklınızla kendi cenahınızla başşak geçin zırtapozlar.

adamın iyi bi cv si olması yeterlimi son 2 yıldır ekonomi ile alakasız faiz kararları alan tüm ppk üyeleri görevden alınmalı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Kkm bizim gibi cari acigi fezada olan döviz rezervi olmayan ülkeler için idam sehpasına çıkıp ilmeği boynuna
    Geçirip tabureye tekme atacak olanı beklemektir.Millet olarak bunun bedelini ödeyeceğiz.
    Bugün de tirt gün içinde pala aksiyona girmez eğer opecekse çıkış fırsatı vermemeli bir sabak köyü kırmızı ile güne başlamalı.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Çıtak dayu yazarken daha anlaşılır sade yazarsan bize daha çok faydan olur....
    Yazdığından şunu anladım şort zamanı.... doğru mu almadım...
    sade yazayım
    1 hafta önceden söylemiştim ve hedefleride vermiştim
    ''sattık, yanlız 2 li tepelerimiz var oraya gideceğiz..'' diye
    işte burada

bu resim şunu diyor
    yeşil kırmızıyı aşağı kesti
    seanslık 734000, zorlarsa 736000 dirençli sattık
    destek :
    726 ve 725de

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bu grafiğin açıklaması ise:
    yeşil altına girdiğin zaman trend biter
    önce satması, sonra ikili tepeye gitmesi, sonra daha zalım satması demektir

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Çıtak dayu yazarken daha anlaşılır sade yazarsan bize daha çok faydan olur....
    Yazdığından şunu anladım şort zamanı.... doğru mu almadım...
    garantili şorta biraz daha var,
    Son düzenleme : çıtak; 14-07-2023 saat: 13:46.

8.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

Dediklerinde haklı olabilirsin , ben kendisini tanımıyorum.
    Piyasa algısı bu yönde, mevcut başkana gelince ; kendisi benim gözümde hayal kırıklığı maalesef üstat.
    Amerika’dan gelen birinin herşeyim iletişim olduğunu bilmemesi ve ilk günden itibaren piyasa oyuncularına toto oynatması benim gözümde naçizane bütün cv sini çöpe attırıyor.
    Muhteşem olabilir ama iletişimi maalesef problemli.
    Her zaman dediğim gibi, kim bu ülke için bir çivi çakarsa Allah razı olsun.
    Asels ler içimde kaldı bu arada.
    Kısmet.

Sayfa 200/1005 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •