Sayfa 18/25 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 193 madde; 137 - 144 arası.

Konu: KLSER - Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

katkımız olsun

katkıya devam
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

katkıya devam

katkıya devam

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

katkıya devam
    Siz katkı verdikçe düşmeye devam ediyor????????

4. Katılım 50 endeksine alınmış. Daha yeni haberimiz oldu. Hayırlı olur inşallah

5. Hatta, Katılım 30 endeksine de alınmış. Çok iyi değil mi....

6. Havacılık şirketleri bu kadar düşmedi. Buna ne oluyor bilmem...

7.  Alıntı Originally Posted by mermers Yazıyı Oku
    Siz katkı verdikçe düşmeye devam ediyor????????
    sevgili dostum,

aynı hisseden bende de var, tutmaya devam ediyorum, ben hisseyi takip ederken grafikler anlamlı olduğundan burada paylaştım, 3 grafik atmışım buraya ve bu 3 grafiğe alt alta bakarsak saatlikte geçemediği yer direnç olarak açıkça gözüküyor, belki teknik bakanlar bundan faydalabilir diye burada vermiştim, o nedenle ''katkı'' demiştim,..

yelpazede o bölgeyi geçemediği için düşüş devam etti, ..niye geçemediği ise bu son yaşanılan 3 hafta ile anlamlı duruyor,..

hisse zaten halka yeni arz oldu, akümülasyon bunda devam edecek ve yaşanılan düşüşlerin neticesinde halka arzdan alanların satışlarıyla zamanla güçlü ellere doğru toplanacaktır, belki o zaman beklenilen yukarı hareketleri yapacaktır diye düşünüyorum,

ilaveten yakın geçmişte ve önümüze doğru faizlerin daha da artışı inşaat ve inşaat dayalı şirketlerinin önünde engel oluşturacaktır, öte yandan zamanla kentsel dönüşüm işinin belli bir istikamete oturuşuyla bu defada yukarı yönde gideceklerin başında geliyor bana göre,..

tabi bütün bunlar içinde son dönem jeopolitiğin ötelenmesi şart, kaleler kafamıza yıkılırsa kale seramik ne yapsın

8. aradan geçen zamanda saatlik grafik üzerinde son durum bu şekildedir, .. bu çalışmada bütün yelpazeler baştan standarttır, bu şekilde aşağı doğru 4. yelpazedeyiz, ..yelpazeleri hisse düştükçe aşağıya ölçü dahilinde kaydırıp anlamlı yere gelince bırakır beklerim, sonuca göre hareket ederim

bunlardan sonuncusu yukarıda grafik üstünde, hisse yukarı gittikçede bunun tersi olur,..yukarıda grafikte son anlamlı yere göre mavi tutamaz ve fiyatlar maviyi aşağı geçerse bir aşağıda pembe yelpazeye büyük olasıkla gider,..

solda a mavi daire içine aldığım yer benim için tecrübelerime göre önemli ve anlamlı bir yer,...

bu çalışmalar teknik olduğundan temelciler bununla ilgilenmemeli dir, ..teknikçilerde bir düşünce olarak bakmalıdır, bu çalışmalar bir alım satımın konusu ve yatırım tavsiyesi değildir,..

Sayfa 18/25 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •