Sayfa 14/24 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KLSER - Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
     Alıntı Originally Posted by mermers Yazıyı Oku
    Yarın sabahki açılışı merak ediyorum. Umarım yükseliş devam eder
    Trent açısından pozitif
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. Ben şimdilik kar cebe yakışır dedim ve biraz bekleyeceğim. Allah bereket versin.

3.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    100 olur bu, 10 yada 14 gün tavan bekliyorum
    yeni uyandımm az alım yapacaktım, kaçtı
    artık yarına kaldı
    arza başvurmadım, tahtadan alacağız artık

07.07.23 dahmin dediğin böyle olur
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    seans kapanış önemli
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Kaleciler, artık egesere geçme
    vakti gelmedi mi.. Kale egeserin 20 katına yakın piyasa değerinde sn yatırımcılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
     Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Kaleciler, artık egesere geçme
    vakti gelmedi mi.. Kale egeserin 20 katına yakın piyasa değerinde sn yatırımcılar.
    zaten piyasada da 30 katı fazla bilinirlik var marka olarak ben gittiğim her inşaatta bir kale seramik ürünü görüyorum lakin ege ege de kalmış
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. O kadar değil, bu yılki şişik bilançoya bakarsan bile anlaşılır, kale balonu patlar dikkat edin.

8. Özsermayeler rasyosu kale/ege 1,6 dır... Kale 1,820 milyar ege ise 1,120 milyardır yatırımcılar.. Bol kazançlar..

Sayfa 14/24 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •