Sayfa 12/14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon
Arama sonucu : 105 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ATAKP - Atakey Patates Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Millet patates diye küçümsüyor fakat 9 aylıkta 12milyar hasılat yapan tab gıdanın tek tedarikçisi

2.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Millet patates diye küçümsüyor fakat 9 aylıkta 12milyar hasılat yapan tab gıdanın tek tedarikçisi
    Maliyet önemli ben buralardan alınacak malın ov üzmeyeceğini düşünüyorum.Zaten millet bıkmış.Hayırlısı bakalım

3. Yurtdışı patates fiyatları artış eğilimde. Bu, zaten iyi gelen bilançoları daha da iyileştirecektir diye düşünüyorum. Fakat hisse fiyatının tam oturduğunu söylemek zor, tüm yeni halka arzlar gibi. Ben de 52 liraları ucuz olarak gördüğüm için girdim fakat ucuz değilmiş gördüğümüz gibi. Bol şans.

4.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Yurtdışı patates fiyatları artış eğilimde. Bu, zaten iyi gelen bilançoları daha da iyileştirecektir diye düşünüyorum. Fakat hisse fiyatının tam oturduğunu söylemek zor, tüm yeni halka arzlar gibi. Ben de 52 liraları ucuz olarak gördüğüm için girdim fakat ucuz değilmiş gördüğümüz gibi. Bol şans.
    Buraların dip bölgeler oduğunu düşünüyorum.Kısmet

5. 90 bin ton yıllık üretim.Makalenin sonunda.Tabgd globalde büyüdükçe atakey de büyümeye devam edecek.Ortakliga devam

6. Aylik 2500 ton yillik 30 bin ton Cindeki restoranlara ihracat var.Kabaca 30 milyon dolar civarı.Cin deki rakipleri KFC ve Mcdonalds.Yaklasmaya çalışsa bile 4,5 kat büyüme demek.Yeni ürünler eklenirse süper olur

Sayfa 12/14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •