Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 104 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ATAKP - Atakey Patates Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yav beyler burası yeri değil ama bana Kale seramik hiç vermemişler arkadaşa da Patates vermemişler. Nasıl vermezler yav en azında 1 lot bile olsa gelmesi gerekmez miydi?
    Minimum talep edilen lot miktarina kaç yaziliydi? 13 den yuksekae verilmemesi normal.

2.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Minimum talep edilen lot miktarina kaç yaziliydi? 13 den yuksekae verilmemesi normal.
    Otomatik olarak 1 yazılıydı en az lot miktarına. 13 ten fazla vermesin tamam da 1 lot bile nasıl vermezler?

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Otomatik olarak 1 yazılıydı en az lot miktarına. 13 ten fazla vermesin tamam da 1 lot bile nasıl vermezler?
    Aynı sorun bende Ktlev'de oldu. Bankayı aradım inceleyelim dediler. Baktim ses yok bir ay sonra gecenlerde bir kez daha aradım. Hala incelemedeymis.

4. Ayyyyy ! Yazılanları okuyorumda ATAK geçiriyorum. Tez Patetes cipsi yapsınlar bana,yoksa 112 lütfen !😔

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bana 14 patitis vermişler ama ketçap yok :/

ytd
    iyi bakın bazılarına 13 lot vermişler, sizin +1 lot olan ketçap olabilir

6. 3 bigmac menusu kadar patitis vermişler bu bizi nasıl ihya edecek? :/

ytd

7. Bu arkadaş gibi yapıcam, halka arzları 1 yıl satmayacağım bakiim, sonuç ne olacak

8. Halka arzlardan kafama yatanları ben de uzun vadeli tutayım bakalım ne olacak. Şimdilik sadece kaleseramik ile atakey var elimde. Gözüme ilişen başka olursa onları da eklerim. Gyo lar hariç. Ne iş yaptığı belli olsun şirketin.

Ytd

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •