Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 16 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yeni Bir Aracı Kuruma Katılmak İstiyorum

1. Yeni Bir Aracı Kuruma Katılmak İstiyorum

Arkadaşlar 8-10 yıl önce çok ufak meblağ ile borsa denemiştim.

Yeniden başlamak istiyorum ama yeni bir aracı kurum arıyorum.

1- Aracı kurumum BMD'ydi. Uzun zamandır giriş yapmadım. Hesabı kapattıramamıştım belki hala aktiftir. Giriş yapsam hesap işletim ücreti vs.. diye borç çıkar mı karşıma.

2- Aracı kurumları araştırırken Midas ve Acar arasında kaldım. Midas'ta halka arz talep toplama yokmuş. Hangisini tavsiye edersiniz veya tavsiye ettiğiniz aracı kurum var mı?

2. 100 kişi görüntülemiş ama hiç cevap veren olmamış. Çok abes bir soru sordum galiba.

3. Benim iş yatırımda olan hisselerimi yüksek komisyon nedeniyle Midasa taşıdım.
    Şu an işlem hacmim nedeniyle Midasta onbinde 1 komisyon ile çalışıyorum ve çok memnunun.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Midas ve Acar menkul hesabım var bence acar iyi kurum
     Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Benim iş yatırımda olan hisselerimi yüksek komisyon nedeniyle Midasa taşıdım.
    Şu an işlem hacmim nedeniyle Midasta onbinde 1 komisyon ile çalışıyorum ve çok memnunun.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

5.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Benim iş yatırımda olan hisselerimi yüksek komisyon nedeniyle Midasa taşıdım.
    Nasıl taşıdınız acaba?

6. Cevaplar için teşekkürler. Diğer soruma yanıt gelmemiş.

BMD'de 6-7 yıldır kullanmadığım hesabım var. (bizim menkul değerler) Hesabı kapatmamıştım. Karşıma birikmiş borç çıkarırlar mı aylık hesap ücreti vs.. gibi.

Zaten orayı kullanmayacağım komisyon ve masrafları yüksek.

7. Acar Menkul Değerler'den hesap açacağım.
    Merkezi İzmir'miş sanırım.
    Posta yoluyla sözleşme + Arkalı önlü kimlik fotokopisi + E-Devletten ikametgah istediler. Siz de mi aynı şekilde hesap açtınız?

Normal prosedür bu öyle değil mi?

8.  Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Nasıl taşıdınız acaba?
    Yerli hisse senetlerimi belli bir bedel karşılığı (150-200 TL civarıydıydı sanırım) virman yaptırdım.
    Yurtdışı hisseleri ise hisse başına 30 dolar virman bedeli var. Bu da oldukça uzun bie süre alıyor yaklaşık 10 gün kadar. Bunun yerine satış yaparak parayı transfer etmek daha mantıklı.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •