Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Orta Vade

1. Orta Vade

Odaş
    Seykm
    İnsan bazen bir tesadüfle güzel işler yapar. Bazende bu güzel işleri isteyerek değil, herhangi bir baskı altında yapmış olur. Böylece yapılan işler mutluluk getirmez.
    FARABİ

2. Seykm orta vade demiştik ancak kısa vade oldu, 9.20 maliyetli yaklaşık bedelsiz ile birlikte yaklaşık % 45 getiri sağladı portföyden çıkardık,
    Odaş 3. çeyrek bilançosu çok parlak geleceğine inanıyorum orta vade hedefine devam ediyorum ilerleyen günlerde bir hisse daha ekleyeceğim burdan paylaşırım.
    İnsan bazen bir tesadüfle güzel işler yapar. Bazende bu güzel işleri isteyerek değil, herhangi bir baskı altında yapmış olur. Böylece yapılan işler mutluluk getirmez.
    FARABİ

3. orta vade
    odas devam
    eczyt ekleme yapıldı
    FARABİ

4. orta vade
    odaş 3.çeyreğe kadar devam edeceğim
    eczyt %45 oldu ama endekste çok büyük anormallik olmazsa devam edeceğim (henüz yolu yarılamadığını düşünüyorum)
    egepro ekleme yapıldı
    FARABİ

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •