Sayfa 188/1004 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: Viop LIII

1. Geçen sene 12 ve 16 tl lerden GARAN geri alım garabeti üzerine CEO sunun bademlere yakınlığından ve bunun garabet bir geri alım olduğundan anca kottan çıkma durumunda böyle ucu açık bir geri alım olabileceğini yoksa garan ın tamamen badem kontrolüne geçeceğini bunun da komple bankacılık sektörünü kontrol etmek için yapıldığını yabancının tamamen borsadan süprüldüğünün full kontrola geçtiklerinin ve bu yüzden düşüş imkansız diye yazdığımı hatırlıyorum.Gelinen noktada yanılmadık.
    Bu garan ı 4 dolardan kel satmış idi 2014 yılında
    Yani 100 tl olsa bile ehh anca işte.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ekime 2.cetonumu 8942 den salladım bi dene daha
    banklar tavanken jeton sallama bence ....yarın daha mantıklı......
    büyük ihtimal not kokusunu almış olabilirler....sadece tahmin....ytd....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3. Bofa dünkü longları makası aça aça yedirdi piyasaya bence.

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    banklar tavanken jeton sallama bence ....yarın daha mantıklı......
    büyük ihtimal not kokusunu almış olabilirler....sadece tahmin....ytd....
    Kaç gündür siftah yabmadıydık dayucuğum, günün en tepeden salladım, bakacağız artık

16.96 Since 27 Aralık 2023

Bırakın shortu ustalar yapsın, bu havada ısrarla gitmesin diye tuttukları var. Bugün olmasa da dönüp onları alacak yüksek ihtimal.ytd.

Sent from İPhone 16 Pro Max

6. napayım sabah aldım kararsız kaldım...

ak garan 5 er milyonla tavan...

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Düşüş bekleyen MERVAL a baksın.Pandemi dibi 25.000 şuan 470.000 hiç bir farkımız yok.ara düzeltmeler harici öyle sıkı para politikası falan hepsi hikaye tam gaz enflasyona devam.
    Yüzde 30-50 nin üzerin enflasyon zaten kontrolden çıkmış demektir işler.Öyle faizleri yükseleterek tasarruf politikaları ile efendim işte kredileri keserek falan mücadele edemezsin.İş işten geçmiştir.
    Hele bizde ki gibi yüzde 100 falan ise .
    Enflasyon bir algı meselesidir.Bu algıyı yıkmak çok zordur.Hiç birşeye zam gelmese bile adam artık alışmıştır 3 ayda bir yüzde 30 geçirmeden duramaz.Sorsan enflasyon var yeğenim der kimse de bir cevap veremez.

8. Sahol/Akbnk rasyosu dip yaptı. Geçen yılki banka manipülasyonu seviyelerinde. Bankasına göre Sahol baya geride.

Sayfa 188/1004 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •