Sayfa 2/1004 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Viop LIII

1. Hayırlı kazançlı olsun yeni başlık

2. boşkuş bu hafta sonu dinlenecekmiş biraz..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni başlık hayırlı bist 100 10 bin olsun

4. SISE öz kaynaklarını güzel artırmış, detayları hafta sonu incelerler.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

pala epey bir şortçunun parasını deve yaptı. ne diyeyim helal olsun. feykleri çok sağlam attı.

umarım uzun vade için tutanlar yatırım yapanlar mal kaptırmamıştır. çok zor bir psikoloji olurdu.

trade ahalisi için pek fark etmez. 9'a alır 10'a satarım diyenler şimdi 19'a alırım 20'ye okuturum diyecek.

pala vallaha helal olsun. 4 gün boyunca piyasayı tut, hafta sonuna gırtlak malda gir. dibini bile sıyırdı. bu kadar parayı nerde yiyecen anlamadım ki.

6. Kapanışlar

7. Hayırlı olsun, bol kazançlar olsun.
    Trade heyacan, yatırım zengin yapar

8. Bence tahtacı atıyorum çeşitli kurumlardan işlem yapan 10 kişiye 1 er milyon veriyor, bununla alıp satacaksın başka bir şey yapmayacaksın diyor akşam gelip ayarlıyor veya önemli durumlarda işlem yapıyor.

Bir ara aynı IP'den birden fazla kişi giremez vs kurallar çıkmıştı buna yönelik olabilir.

Sayfa 2/1004 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •