Sayfa 329/1004 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: Viop LIII

1. xu100 haftalık
    Hayat hoş gerisi boş

2. Kasım2020 den beri 6 ralli oldu ,ilk 5 te böyle haftalık gap lar yok ,bu ralliden bir önceki geçen ekim-ocak rallisi süre olarak hemen hemen aynı % olarak da sanki biraz daha fazla ama tek haftalık gap yok...bu son içinde olduğumuz ralli çok acaip oldu.

Sevgili berkimcans ,senden bir ricada bulundum gene iş bana kaldı bu gapların bi de dolar bazlısı var -artık onları da sana zahmet paylaşırsın
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Sevgili @Mert45, itibar puanı için tekrar teşekkür ederim, iade-i itibar yapmak için butona basıyorum ama hep alttaki uyarıyı alıyorum, sizler nasıl sürekli puan verebiliyorsunuz anlamış değilim! ben sizlere göre daha mı az sıklıkla itibar puanı veriyorum!

mert45 adlı kullanıcıya tekrar itibar puanı vermeden önce biraz diğer kişilere de puan vermelisiniz.

Aynı durum Sevgili @Bear_Bull için de geçerli,
    Daha önce de yazdım bu tip şeyleri takma kafana, keyfine bak
    Hayat hoş gerisi boş

BİST100 de GAP,

5. Borsa da çoğunlukla bir çok şirketin bilançolarıni incelediğimizde çoğunun karı geçmiş karları aratıyor yada enflasyon kadar olmuyor. Ekonomi yönetimi gerek faiz gerekse sıkı para politikası yüzünden piyasada daralma var. Vatandaş ucuz yada kolay krediye ulaşamadı bu yüzden kredi kartları hacmi arttı. Yeni kredi kartı limiti maaş yada gelir çarpı 2 şeklinde düzenlenmiş. O limite çoğu beyaz eşya alınmaz. Benim toplam limitim şuan ki maaşımın 10 katı.

VİOP30 da GAP,

7. Borsaya dolar bazlı baktığımızda çoğu hisse dipte. Buna ABD enflasyonu faizini koy belki yeni başlıyor borsa yükselişe. Ama ülke ekonomisine baktığımızda çeşitli icadlar ile yürüyen bir ekonomi var. Du bakalım hangisi gerçekleşecek. Borsanın yönünü kredili mallar ve açığa satış belirler.

Sayfa 329/1004 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •