Sayfa 718/1004 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: Viop LIII

1. Yalnız yürümeyeceksiniz çocuklar

2.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    içinde bulunduğumuz ana cycle bence 2035-2040 yılına kadar sürebilir tahminim ... yani sizden daha boğayım aslında . 19-20 yıl konsolide olmuş grafikten sonra (2000-2019)... 3-4 yıllık uptrend güdük kalır . ama daha öncede yazmıştım düzeltme grafiğin doğasında var ... .. derin yıllar süren düzltmeler olacaktır bu süreçte ... o kısımda sizinle anlaşamayız .. çünkü siz sürekli her daim bullishsiniz ..
    Enflasyon devam ederse olabilir evet.Bu bağlamda 5 dolar beklentim var.Ama 2035 2040 falan.. Bilemedim. Abartmamak da lazım..
    Daha evvel belirttim
    Yüzde 20 30 un üzerinde enflasyondan hele hele bizim ki gibi yüzde 100 150 enflasyondan 1-2 senede çıkılmaz.
    Ha çıkılır da kriz çıkararak işsizliği yüzde 25 e patlatarak orta ve küçük işletmelerin yüzde 50 si büyük lerin yüzde 10 unu bankalardan 1-2 sini batırarak falan çıkarsın.

AKP döneminde gerekirse para basarız ama bu tür bir krize izin vermeyiz deniyor.Vermeyecekler de zaten.
    Şu anda yapılan olaylar enflasyonu düşürmek için falan değil.Tamamen yerel seçimler için makyaj lama çalışması.
    Özellikle istanbulu ele geçirmek için her şeyi yapacaklar..Yazın bir kenara.

Ben aslında bullish birisi asla olmadım
    2013 2019 arasında mevduat topiğinde borsacı sataşmalarına çok maruz kaldım.
    Dolar bazında yerinde sayan hatta düşen bir borsayı gelip satmaya çalışıyorlardı.
    Oysa durum 2020 sonbaharından itibaren 180 derece değiş miş durumda.

10 tl lerde günü kapatan ADEL 700 tl yi vurmuş durumda
    2 sene içinde oldu bu işler..İnanılmaz şeyler bunlar....Bunun gibi en az 100 kağıt sayarım şimdi bir çırpıda.
    Adam gelmiş hala 2.80 dolara çıktı da bık bık bık da 2.70 e düştü de bak gitmedi deeeeee..Yok tepeyi işaretleyin de yok kucağa bırakacan mallarıda..
    Bu adamla ne tartışacan aslında.Ciddiye bile alınası birisi değil yani...Ne gibi bişiyin içinde olduğundan bi haber.

2 senedir aşırı bull ötesi bullum..

Türkiye’nin en büyük aracı kurumlarından olan Garanti Yatırım’da yaşanan bir sorun yatırımcıların şok yaşamasına neden oldu. Bazı müşterilerin sattığı hisselerin parası hesabında görünmemesinin yanında bir de borçlu çıkıp temerrütte düştüler.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/g...za-700092h.htm

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. Üretimi ve ihracatı yapan büyük firmalar, onlara ucuz kredi verilmiyor, KOBI'ler destekleniyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Bu arada bazı bankalar ayrı şirketler üzerinde kredi pazarlaması yapıyor, falanca banka adına falanca şirketten arıyoruz diyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. İş Bankası/Aran: Müşterimiz KKM'de devam etmek isteyecek- Bloomberg HT
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Yatırım tavsiyesi değildir.

830.2 long... İlave yok..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 718/1004 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •