Sayfa 232/1004 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Viop LIII

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    ASTOR 30 MINS

Bir cisim yaklasiyor. Hislerine guvenen, risk alabilen bunun rahat 40 50 lirasini alir.

Yukselen tepeler yukselen dipler yaparak ilerlemis.

Ocak ayindan bu yana getirisi yuzde 750 yi gecmis vaziyette

Pembe ortalama 50 TL den beri cok iyi calismis.

[IMG][/IMG]
    dikkatli ol bunda imkb30 bilerek soktular...grup var ve çok şeytan....

2. Yunus Kaya
    @analist1
    Moody’s 9 Ağustos akşamı dedi ki, "geleneksel politikalara devam ederseniz sizin notu artırabilirim." Bu, beklenen not artırımlarının ilki olabilir mi?
    Bi bakalım: S&P ve Fitch Türkiye'ye B veriyor şu anda. Moody's ise B3. Denkleştirirsek Moody's diğer ikisinin bir kademe altında. Yani en kötü notu veren O.
    Şimdi işler iyileşme sinyali verince o da "en kötü notu veren olarak sırıtıyorum, diğerlerinin yanına çekebilirim" şeklinde revize durum ilan etmiş.
    Türkiye, şu anda Moğolistan ve Mısır ile aynı notlara sahip. Eğer Moody's bir kademe iyileştirirse; Papua Yeni Gine, Kamboçya ve Kenya ile aynı not düzlemine gelmiş oluruz.
    Eğer bu 3 kurumdan biri not artıracaksa ilk artıranın Moody's olması en doğalı olur. Çünkü en kötü not ondaydı. Ama S&P ve Fitch artırırsa Ballı Kaymak olur.

al bir haber daha tuvalete izin vermiyorlar
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

3.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Gundi kardeş, yarın piyasa çöktüğünde yine kaçcak mısın?
    Müdür şu çöküşü göstersene bana

5500 lerde iken 7-9 hafta kuralı gereği yüzde 15 20 lik düzeltme sonrasında 7500 seçime kadar soluksuz dedik.
    Deprem işi bozdu.7500 oldu ama 3 ay gecikme ile.
    Düşüş imkansız dedik.
    Bu depremin 3. günü CEM YILMAZ ın bi GORA daki repliği ile "baştan baştan kafa gitti abi çak robot" repliği ile borsayı nasıl alel acele kapadılar ve işlemleri iptal edip dimdirek 5200 den açmaları ile isbatlanmış oldu.
    Sen hala çöküş diyorsun.Geçen birisi yazmış yahu gülim mi ağlim mi froto da 80 90 tl yi görürseniz aklınız başınıza gelir falan.

2022 de de soruyordum.
    SATTINDA ELİNE GEÇEN TL İLE NE POH YİYECEN?

Sen speksin/patronsun hisse sattın eline 1000 tl geçti.
    ee 1000 tl 1 sene sonra hadi 1500
    ama satmazsan o 1000 ...3000 olabilir 5000 olabilir..
    satarak hem kendini bu enflasyon ortamında fix liyorsun (ki deli derler adama) hem hisse üzerinde kontrolünü kaybediyorsun bi başkası geliyor senin sattıklarını sürüyor falan.( çok müthiş hakim değilsen tahtaya)
    eee enayi mi millet fonlar spekler patronlar ..Neden satsın başkan.

şort deneyeceğimde... satıcı yok piyasada

neyse 856800 e bi gelsin bakalım

yine akbank, garantiyi çize çize gidiyor

5. Hep yazıyorum okuma özürlü olduğunuzu sanmıyorum..Ara düzeltmeler olur önemsizdir.Lafı bile edilmez.
    Bu işin doğasında var.Benim düşüş imkansız sözüm biraz da KİNAYE içerir.Tabi düzeltme olur ama gerisin geri dönüğü muhteşem olur.
    Çöküş dediğin 2001 dir 1994 dür 2008 dir.tl bazlı dolar bazlı 10 da birine gelirsin.
    Hatta 2013 dür.(çöküş değil de düşüş diyelim)
    ADEL 150 den size göre 100 tl ye ÇÖKTÜ.
    AL 300 de..
    150 tl zirvesinden sene başında alan adam 8 ayda yüzde yüzde karda..
    100 den cesaret edip alabileni saymıyorum bile.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    ASTOR 30 MINS

Bir cisim yaklasiyor. Hislerine guvenen, risk alabilen bunun rahat 40 50 lirasini alir.

Yukselen tepeler yukselen dipler yaparak ilerlemis.

Ocak ayindan bu yana getirisi yuzde 750 yi gecmis vaziyette

Pembe ortalama 50 TL den beri cok iyi calismis.

[IMG][/IMG]
    Nası borsacısın reis sen ya Tam cream de la creme kısmında satış açılır mı, anında sıfırlarsın...

Bekle bir abartılı hareketler çeksin önce, saçmalasın, uçsun kaçsın, sonra keyfine bak...

Duruyor mu garan şortlar? Bak orada 60 ı geçerse fiyat bende şortlarım mesela ama gidipte 47 den cortlamam senin gibin...

7. https://www.youtube.com/watch?v=acHMEq0tPa4

Repliği unutmuşum bak ahahahaha..şimdi siyah beyaz karıştırma...baştan baştan..çak hulyo..kafa gitti abi anonsdan kafam karıştı..ahahaha büyük usta ya.

Sayın TCMB doları 28,80'e kadar serbest bırakmanız gerekmektedir.
    Hayırlı işler dileriz.

Sayfa 232/1004 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •