Sayfa 857/1004 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907957 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,849 - 6,856 arası.

Konu: Viop LIII

Dohol daha fazla düşmek istemiyorum der gibi ama du bakalım nolcek.

viop

buralar sağlam destek..

tutmazsa kanal altına hedef alır.

ben anca bu kadar anlıyorum teknikten

% 90 yanıltır

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    dediğin doğru.....Erdoğan ekonomiyi hafife aldı....efelenerek işlerin yürüyemeyeceğini umarım anlamıştır.....ekonomik sistemde en önemlisi halk sana güvenecek ve destek verecek....yoksa sittin sene uğraşsan başarılı olamazsın.....
    olayın altında çok daha başka niyetler olduğunu hafife almayla geçiştirilecek bir durum olmadığını gayet iyi biliyorsunuz
    sizin tayfa o hafife almada dediğin şeyden beslenip
    halkı açlığa ve esarete mahkum etmeye çalışıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by viopva Yazıyı Oku
    dayanamadım.ne hafife alması gözler herşeyi görüyor,ne dinle alaka nede bilgelikle.tamamen güçsüzleştirme,batırma,bitirme .nerde görülmüş huzur maaşları 5er 6 şar maaş veren bi ülke varmı .varmı ülkenin varlıklarını satmak varmı yakılan otellik ormanlar ,köprüler,yollar daha var.faiz nas bırakın bu işleri .gelecen burda viop ta iş yapacan sonra da asrın reisini savunacan.bu işler boş herkes geçim derdinde..
    her şey yıllardır bilerek planlanarak yapılıyor. amaç servet devri. ve başarılı da oluyorlar.
    şu an hatalarını anladılar diyenler espri yapıyor olmalı. hiç tanımamışlar bunları hiç..

Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Beğenmiyorsunuz dedin beğendik. Halbuki begenilmeyecek gibi de degillermis
    gahaha

ee boşuna demiyoruz güzel manzara resimleri diye

6. Bist 100 7700 deyken tüm hisselerimi satıp döviz-altın a geçmiştim

https://www.hisse.net/topluluk/showt...16#post6514516

Dün itibariyle endekste dolar bazlı zirvenin görüldüğünü düşünüyorum 3 dolar üzeri az biraz zorlayabilir ama endeksimizin daha yukarısını hak etmediğini düşünüyorum.

Hatta o söylenilen 5 dolar masalı bence olmayacak (olsa da anca ikili kur olursa olabilir. Mehmet Şimşek kararlı devam ettiği sürece ikili kur olacağını düşünmüyorum. Sonuç olarak Reelde endekste 5 dolar beklemenin fazla hayalci olduğunu düşünüyorum)

Kokoreççinin bile halka arz olmaya başlaması dolar bazlı zirve sinyalleri bence...

Ama hiperenflasyon olan ülkelerde short yapmam orası kesin...

----
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Alıntı Originally Posted by Observer Yazıyı Oku
    her şey yıllardır bilerek planlanarak yapılıyor. amaç servet devri. ve başarılı da oluyorlar.
    şu an hatalarını anladılar diyenler espri yapıyor olmalı. hiç tanımamışlar bunları hiç..
    oy verenlerin torunları çok iyi tanıyacak çok... çocukları az çok tanımaya başladı

8. dikkatli olmakta yarar var bence ... sistemlerinize uyunuz ... ytd .. kapitali koru .. ytd
    yatırım tavsiyesi değildir ..

Sayfa 857/1004 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •