Sayfa 18/46 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 367 madde; 137 - 144 arası.

Konu: IZENR - İzdemir Enerji

1. Domuz tüyünü degistirimis huyunu değil demiş atalarımız. Boşa söylenmemiş bu sözler. Domuz aynı Domuz değişen bisey yok. Domuz domuzluguju yapıyorsa bundomuzla ilgilenmesi gereken SPK nr yapıyor. Anca yeni arz yapsinlar. yeni soygunlara kapı aciyirlar. Bi takip et dimi arz olanlar ne yapıyor diye

2. Rahmetli Nejat Uygur bir oyununda hemoroidden muzdarip bir hastayı canlandırırdı, doktor tam elektrikle hemoroid tedavisine başlayacakken Nejat Uygur gülmeye başlardı.
    Doktor: Ne gülüyorsun lan, elektrik sokucaz g.tüne?
    Nejat Uygur: ya nasil gulmem doktur bey..elektrik bizim koye girmeden once benim g.tume giriyor...
    derdi.
    Hah işte tam o hasta gibi hissediyorum kendimi

3.  Alıntı Originally Posted by iki.ustuste Yazıyı Oku
    Rahmetli Nejat Uygur bir oyununda hemoroidden muzdarip bir hastayı canlandırırdı, doktor tam elektrikle hemoroid tedavisine başlayacakken Nejat Uygur gülmeye başlardı.
    Doktor: Ne gülüyorsun lan, elektrik sokucaz g.tüne?
    Nejat Uygur: ya nasil gulmem doktur bey..elektrik bizim koye girmeden once benim g.tume giriyor...
    derdi.
    Hah işte tam o hasta gibi hissediyorum kendimi
    Son soygunu bu haydutlar yaptı hocam, sonrasında önlem almaya başladılar. Bak e bebek pati çekiyor. Reeder da daha katlayamadi bile. Bu hipnatorlere resmen göz yumdular. 16 tavan neyim nesi demediler
    Onlarda zaten maliyet kağıt parçası deyip yukarı çaktılar . Danışıklı dövüş olma ihtimali yüksek ama kimi kime şikayet edecen. Tezgahı büyük kuruyorlar koduklarim

4. Burda soygun var, bin kere düşünün, ytd

5. Kağıt ölü doğdu malesef, açgözlülük başka bisey değil. Yeni halka arzlarada ot tikadilar koduklarim.

6.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Kağıt ölü doğdu malesef, açgözlülük başka bisey değil. Yeni halka arzlarada ot tikadilar koduklarim.
    takaslara bakıyorum da hiç de haksız sayılmazsınız...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bu hisse sahipleri (Şahin ve Koç grubu) tescilli dolandırıcılar.
    Bazen, bana ne yorum yapmayayım diyorum ama, dayanamıyorum.
    İki cümle sıkıştırıyorum.

Hala bu fiyatlardaysa, kesinlikle bir menfaatleri vardır.

8.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Bu hisse sahipleri (Şahin ve Koç grubu) tescilli dolandırıcılar.
    Bazen, bana ne yorum yapmayayım diyorum ama, dayanamıyorum.
    İki cümle sıkıştırıyorum.

Hala bu fiyatlardaysa, kesinlikle bir menfaatleri vardır.
    Endeks 8.230 seviyesinden kapattığında bu hisse yanlış hatırlamıyorsam 71-72 lira gibi bir fiyatla kapatmıştı, Endeks dün 8.115 seviyesinden kapattığında bu hisse 40lira civarında kapanış yaptı. Arada geçen 1,5 aylık sürede nasıl bir gelişme yaşandı da hisse %45 bir düşüş yaşadı bilmiyorum. Ama inat ettim satmıyorum bakalım ne zaman bir toparlanma göreceğiz :S

Sayfa 18/46 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •