Sayfa 20/46 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 365 madde; 153 - 160 arası.

Konu: IZENR - İzdemir Enerji

1. 19 luk hissey 78 yapıp şimdi 36 bedava algısı veriyorlar. Halbuki daha 1-2 ay önce 19 du bu kodugum hisse. Oraya getirip biraz daha da aşağı indirerek yorarak utme hareketi yapacaklar. Hersey açık. Genede kendiniz bilirsiniz. Şimdi inadına sürerler falan ..zannetmiyorum ama .ytd

2. Ölü doğan hisseyi canlandırmak içinde bir çaba yok. Dahada gırtlağına basıyorlar koduklarim.

3. İnerken endexin 2- 3 katı hizla cikarken yarısından bile az. O da bakalım gün sonunda eksi olmasa tabi.. Tam orman çocuğu bunlar.

4. Arkadaşın malının değerini korumak gibi bir derdi yokki, soyguna geldiği için düşerken mal gibi seyrediyor hatta satiyirdur hipnator. Nasıl olsa mal benim çekerim 10 tl ye ver misin verzmisin gösteririm derdinde. Uzak durulacak bir hisse. Ytd

5. Al sata çok uygun bir kağıt, ha ben aralık sonuna kadar beklerim dersen en az %30 bırakabilir.....

6. Tavana kitlemiyor. Sazan bekliyor buralardan atlayacak. Gelirse basacak tombul sazan. Küçük balık gelirse biraz daha yukarı surecektir diye dusuniyirum.

7. Sazanlar bile biliyir uckagitci olduklarini, yemiyorlar yemi

8.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Al sata çok uygun bir kağıt, ha ben aralık sonuna kadar beklerim dersen en az %30 bırakabilir.....
    Al sata hiç uygun bir.kagit değil,.sürekli düşen bir kağıt nasıl alınır satilir;)

Sayfa 20/46 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •