Sayfa 583/1001 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ..bir yanda kk nin seçmenini koyun yerine koyup ske ske bana oy vereceksiniz dediğini hatırlıyorum.sonra beni alıyor bir gülme.
    Atiyorsun,KK oyle bir sey demez.

Ama yuzyilin yalancisi dedi der, inanirsiniz.

Sizin gibilerin millet dusmanligini anlamak mumkun degil.

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Sn Sugosu82 bunu mu kastediyor acaba?

https://youtu.be/xtt1VcjMbgg?si=yHIF30rtXZixmbwK

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bir yanda tinaz ile bigmaster ın yorumuna bakıyorum.bir yanda kk nin seçmenini koyun yerine koyup ske ske bana oy vereceksiniz dediğini hatırlıyorum.sonra beni alıyor bir gülme.
    Ha bu arada ne chp liyim ne akp.meral harici siyasetçi görmüyorum şu an.o da iyi diye değil bu arada yanlış anlaşılmasın.kötünün iyisi.
    Seçime bir hafta kala masayı devirip kime çalıştığı belli olmayan..bu seçimi de her ilden aday çıkarıp ak partisine teslim etmeyi planlayan meral mi bahsettiğin.

4.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Seçime bir hafta kala masayı devirip kime çalıştığı belli olmayan..bu seçimi de her ilden aday çıkarıp ak partisine teslim etmeyi planlayan meral mi bahsettiğin.
    sizin bahsettiğniz kasaba siyasetçisi olan çığırtkan abla..

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Dedi yahu, tam o şekilde olmasa da "Ekmek için Ekmeleddin" adaylığında, o minvalde bir şey söyledi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dedi yahu, tam o şekilde olmasa da "Ekmek için Ekmeleddin" adaylığında, o minvalde bir şey söyledi.
    En komiğide şu seneye kadar akp seçmenine koyun diyen chp seçmenlerinden son seçimden bu yana tek koyun benzetmesi görmedim.neden acaba....

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    yaşa reha abi

abi körü körüne kimseyi savunmayın gerçekten ne kendinizi ne başkasını kırın benden tavsiye

içinde bulunduğumuz durumda siyasetçinin iktidarın muhalefetin , seçmenin, gazetecinin vs. herkesin parmağı var kimseyi soyutlamayın bence

ama gene de herkes kendi bilir.

8.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    Ne yapsın kadın, benim ve kk gerçeğini gören yüzbinler gibi önceden uyardı, masayı dağıtma blöfünü bile yaptı yanlış adam aday diye.halen gelip kk savunuyorsunuz ona üzülüyorum.bir seçim düşünün 80 milyon içinde kim aday olsa kazanacakken ,kazanamayacak tek kişi kendini zorla aday yapıp bana oy vereceksiniz dedi.tıpış tıpış gidip verdik.

Sayfa 583/1001 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •