Sayfa 991/1001 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Elin yarasıyla gerdeğe giren BIST % 3,5 atmış. Elde yok avuçta yok ama itibar tavan. Çarşı da esnafla konuşmak istemiyorum çünkü , en sakin adamı bile zıvanadan çıkarıyorlar. Herkes yanındaki dükkanda satılan malların etiketine bakarak kendi etiketlerini - güncelliyor- .

Zeytinliklerde, işçi bulunamadığından ağaçların yarısı toplanamamış. Bunu fırsat bilen motorize gacılar ailece dalıyor bahçelere yolup çıkıyor. Toptan zeytin ve zeytinyağı satan 5 yeri dolaştım bugün. En düşük kalite zeytin 160 tl. En iyisi 260 tl. Hepsi de ağız birliği etmiş ki aynı şeyi söyledi ( yılbaşından sonra taban fiyat 200 tl. dediler )

Bunlar örgütlüler. Tüketici yalnız. gelen çarpıyor giden çarpıyor. Esnaf siyasilerin baştacı... Oysa esnaf raftaki malına sürekli zam yapabiliyor. Üretici ise söğüşleniyor. Her gün ekranlarda asgari ücret şu kadar olacak, emekli bunu alacak , memura yüksek zam vb. dedikçe esnaf hergün ücret artışı yapılıyormuş gibi zam koyuyor. Hepsi de iktidar aşığı.
    Millet issizlikten intihar ediyor issizlikten yurtdisina kaciyor issizlikten bunalima giriyor

Sonra bi okuyorsunki zeytinliklerde, işçi bulunamadığından ağaçların yarısı toplanamamış.

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Sayın Batman kooooş.
    Bugün rezil oldum.

Fırına ekmek almaya gittim. Baktım bir sepetin içine susamlı ekmekleri koymuşlar. Aaa ne güzel dedim. Küçük sandviç ekmeği tam benlik. Bugün tek başıma yemek yiyeceğim zaten.
    Aldım bir tane 10 TL uzattım. 2,50 TL para üstü verdi. Sandviç ekmeği için pahalı geldi bana. Normal ekmeği 7 TL diye biliyorum.
    Normal ekmek ne kadar diye sordum.
    Adam garip garip baktı . Ekmek 7 TL Susamlı ekmek 7,50 TL dedi.
    Şaşkınlıkla bunu sandviç ekmeği sandım dedim . Gülümseyerek , bu normal ekmek dedi.
    O an jeton düştü bende.
    Porsiyonları küçültüyoruz dediklerini uyguluyorlar demek ki.
    Susamlı ekmeğin de 50 kuruş pahalı olduğu öğrenmiş oldum.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yumoş 31.3131 ila 31.6931 arasında gidip geliyor
    Aşağı kırarsa gömerler yukarı giderse uçar
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ons 2031’i
    Camdaki kız 31,69’u yukarı kırdı.

Yardırır giderler el ele.
    analizlerimizdeki isabeti görüyorsunuz

31,69 u kırdı yardırdı gitti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yuro 40 yilbasindan sonra.

5. Sen de buna inandın mı?

Bizim millet değil zeytinliğin yarısını, bir zeytin ağacının tepesindeki 1 tane zeytini bile toplamadan bırakmaz.

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Millet issizlikten intihar ediyor issizlikten yurtdisina kaciyor issizlikten bunalima giriyor

Sonra bi okuyorsunki zeytinliklerde, işçi bulunamadığından ağaçların yarısı toplanamamış.

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Yuro 40 yilbasindan sonra.
    Elinizi korkak alıştırmayın 60 dır o 60...

7. Sarı gacı hala sihirli rakamlarda ben umutluyum. O bir yol almaya başlayınca dirençler direnç olmaz sadece geçici duraklar olur.

8. Bugün bir abimiz eurolarını bozdurup 90 günlük faize bağladı. Millet dövizden çıkıyor gibi geliyor bana.

Sayfa 991/1001 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •