Sayfa 454/1001 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    İmplant yapilmiyor biliyorum devlette.istanbulda bunlar yok.
    https://www.google.com/search?q=demi...obile&ie=UTF-8
    Kaliteli hastane.!!!

Karşıyaka diş Hastanesi implant yapıyor mu?
    Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde implant fiyatları 740 tl ile 1100 tl arasında değişiyor. Yapılan implantlarınprotez kısımlarını yaptırmak için ise SGK katılım payı dışında herhangi başka bir ücret ödenmiyor. Diş beyazlatma işlemi ise 186 tl gibi uygun bir ücret karşılığında yapılıyor.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Hep hükümeti baltalayacak halimiz yok ya, kendi özel diş hekimimden aldığım hizmeti aldım, doğruya doğru.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    https://www.google.com/search?q=demi...obile&ie=UTF-8
    Kaliteli hastane.!!!

Karşıyaka diş Hastanesi implant yapıyor mu?
    Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde implant fiyatları 740 tl ile 1100 tl arasında değişiyor. Yapılan implantlarınprotez kısımlarını yaptırmak için ise SGK katılım payı dışında herhangi başka bir ücret ödenmiyor. Diş beyazlatma işlemi ise 186 tl gibi uygun bir ücret karşılığında yapılıyor.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

Herhalde beton vidası sıkıyorlar implant yerine, o fiyata titanyum vida olmaz.

Olsa bile hekimler uygulamaz, bana verilen fiyat yerli implant için 4.500 gayme.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4. Eurdlr 1e1 olursa geçiş yapacağım bir parça

En son dis temizligi icin devlete gittim.70 yasinda bir moruk doktor.biz o islere bakmiyoruz dedi.temizlik size ait dedi.bir suru bok atti dislerime.10 sene ugrastim oysaki.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla biraz zorda olsa randevu aldım, ilk önce teşhis için ağız röntgenini çektiler sonra o bölüm hekimi tedavi teşhislerini koydu, daha sonra periodontoloji bölümünden telefonla aradılar 3 ay diş temizliği, daha sonra lüzumsuz olan 20'lik dişim çekildi, aynı gün bölüm hocası tek eksik olan azı dişimin yerine implant vidaladı 3-4 ay sonra bu implant üzerine ne takılacaksa bu perşembe günü takacaklar.

Tabi bu bahsettiklerim ~ 1 yıllık süreçte oldu.

Haaa... Birde dişlerimde kemik erimesi vardı, ona da kemik tozu operasyonu yapıldı.
    İstanbulda hiçbir Diş hastanesi İmplant yapmıyor...Bu bilinçli bir politika olarak uygulanıyor...Marmara Uni hariç...Orada da 1 yılda sıra bulabilirsen bul a.q...

Ama İzmirde kapıdan girer girmez diş kayıpları için hemen İmplant öneriyorlar...

Bizans garip memleket ...

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    En son dis temizligi icin devlete gittim.70 yasinda bir moruk doktor.biz o islere bakmiyoruz dedi.temizlik size ait dedi.bir suru bok atti dislerime.10 sene ugrastim oysaki.
    Şerefsiz, E Nabızdan şikâyet edin bari.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 454/1001 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •