Sayfa 580/1001 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Reis yine döktürmüş. partiyi , parti yönetimini eleştireni atarım demiş.

https://twitter.com/eha_medya/status...44832960930185

)) hepiniz farklı amaçla tıkladınız de miiii
    Ben peşinen istifa ettim.son seçimde kk nin 3 mitingine katıldım değişime karşı durdukça bir daha oy yok ona.secimde yüzde 18 alınca akılları başa gelir mi gelmez bilinmez....baraj altı kalıpta oylar akpye gitmesin diye bir keresinde HDP ye bile oy vermiş biri olarak ilk defa akp ye direkt oy vercem ilk defa oy kullanan kızım bile bı daha kk ye oy vermicem diyor.iktidari değiştirmediği ama muhalefeti değiştirmek için elimizden geleni yapacaz ...ytd

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
    alıntı yapmaya bile değmezsin s....r git

3.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    alıntı yapmaya bile değmezsin s....r git
    Bence de degmez.

4. Ekonomist Burcu Aydın Özüdoğru: En büyük adaletsizlik gelire göre değil, harcamaya göre vergilendirme

https://medyascope.tv/2023/07/25/eko...vergilendirme/

5.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku

5 litrelik zeytinyağı alınmaz. açıldıktan sonra her hava alışında içindeki bütün faideli maneviyatın etkinliği gider... zeytinyağı en küçük şişelerde alınır... eve zeytinyağı yığılmaz...
    konu çok daha derin aslında...
    Doğrudur, alternatif olarak, büyük boyutlu yağ alıyorsanız da evde küçük şişelere paylaştırıp onları kullanın. Kola şişesi gibi düşünün, her açtığınızda gazı kaçar ya, bu da her açtığınızda yeni hava giriyor içine oksidasyon hep devam ediyor. Ne kadar az açarsanız o kadar iyi. Işık ve sıcaktan da koruyun.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Doğrudur, alternatif olarak, büyük boyutlu yağ alıyorsanız da evde küçük şişelere paylaştırıp onları kullanın. Kola şişesi gibi düşünün, her açtığınızda gazı kaçar ya, bu da her açtığınızda yeni hava giriyor içine oksidasyon hep devam ediyor. Ne kadar az açarsanız o kadar iyi. Işık ve sıcaktan da koruyun.
    bir arkadaşım şaraplarda kullanılan vakumlu tıpa kullanıyor zeytinyağ için..

7. Bir yanda tinaz ile bigmaster ın yorumuna bakıyorum.bir yanda kk nin seçmenini koyun yerine koyup ske ske bana oy vereceksiniz dediğini hatırlıyorum.sonra beni alıyor bir gülme.
    Ha bu arada ne chp liyim ne akp.meral harici siyasetçi görmüyorum şu an.o da iyi diye değil bu arada yanlış anlaşılmasın.kötünün iyisi.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,376
    ben seni bi sem

Sayfa 580/1001 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız