Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Şişe hissesi pek manidar olmuş, iyi ki sadece hisse alacağız denmiş bir de çevireceğiz denmemiş
    şişe var şişe var soda şişesi ayrı 70 lik ayrı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,919
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    eger senin dedigin dogruysa o zaman SSK emeklilileri arasinda senden daha yuksek emekli maasi olan olamaz

Cunku senin primler hep tavandan yatmis e tavandan daha yuksek diye bir sey yok

Yani en yuksek SSK emekli maasi 11,700TL anlamina mi geliyor bu?
    Hayır. 22 yıl önce tavandan emekli olan ile bu sene (veya aradaki diğer senelerde) tavandan emekli olanlar farklı emekli maaşı alıyor. Sn refaba kendi emekli olduğu sene içerisinde emekli olanlar arasında en yüksek maaşı alıyor...Şu anda çok daha yüksek emekli maaşları var...
    Son düzenleme : turali; 13-12-2023 saat: 12:00.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,919
    350 milyon TL'lik vurgun: 3 Türk Alman devini soydu

Dünyanın önde gelen değerli metal işletmecisi Alman Aurubis şirketinden toplam değeri 350 milyon TL olan 5 ton malzeme çalmakla suçlanan 3'ü Türk altı sanık hakim karşısına çıkıyor. Savcılık, yüksek saflıkta gümüş ve bakırdan oluşan malzemelerin bir kısmının Türkiye'de satıldığını tespit etti.

https://www.ekonomim.com/dunya/350-m...-haberi-720084

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,919
    Dün marketleri gezme fırsatım oldu, Ocakta gelecek asgari ücret maliyetlerini şimdiden ürünlere yansıtmaya başlamışlar yavaştan...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,919
    İstanbul Sin City olmuş, hepsi buraya yerleşmiş. Kim yaptı acaba?

Kırmızı bültenle aranan Muhuannad Aloqlah İstanbul'da yakalandı

İnterpol Kırmızı Bülten’le aranan uyuşturucu madde finansörü ve organize suç örgütü üyesi Muhuannad Aloqlah İstanbul’da yapılan "Kafes-19" operasyonuyla yakalandı.

https://www.sozcu.com.tr/kirmizi-bul...akalandi-p8251

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dün gece epey eskimiş olan Halkbank kredi kartımı yenileteyim dedim, sadece ATM'de kullanıyorum para çekip yatırmak için, anaaa... bir baktım tüm kartlar TROY ÇOMAR olmuş, açıklamalarına baktım orada yazmışlar sadece Türkiyede geçer diye.

Yani Halkbankın Dünya kartı yok, İran veya şu anki Rusya gibi devlet kartı olmuş.
    Abi kartı bankamatiğin neresine sokuyon. Senin gözlerin bozuktu ya. Sıkıntı oluyor mu

Arjantin'de devalosyon oluyormuş bu durum bizdede sıkıntı yaratır mı 1 nisandaki şaka tarzı mini devolasyonu öne çeker mi.fay tetiklemesi olabilur mi....ytd

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    şahanın reklamları vardı abi avrupa da hep halkbank
    Bizi hep aynı yerlerde dolaştırıyorlar, oğlum git paramızı geri al.

Şimdi gitsin baksın Şahan, yurt dışında bir tek Bahreyn şubesi var, Bahreyn'i devlet sayarsak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •