Sayfa 735/1001 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1. Ahaber ağlıyor kılıçtaroğlu gitti diyor şaibe var kumpas var soruşturma olacak diyor. Orayı kaşıyor Ahaber

2. Ahaber deki konuşmalar dan edildiğim izlenim bundan sonra millet ittifakını birleştirecek İmamoğlu hedefte gibi. Muh onunda ceza davası onaylanır

3. Bu nasil aymazliktir, nasil ozguvendir. O kadar secim kaybet hala secilebilmek icin calis cabala. Illa ki delegelerin ""yetti gari bi si...r git demelerine kadar vardirdi ise"" Bazi Dersimlilerin zihniyetinin ozelliklerini tasiyor. Rahmetli bubam derdi "'Allah bunlara tirnak verseydi sirt derini yuzerdi""

4. Genel Baskan Ozgur OZEL oldu.

Bir devir kapandi.

Hayirli olsun.

Tek memnuniyetim, aileden CHP'liyim deyip, ikide bir buralara Ekmeleddin'i getirenlerin artik yazacak baska bir sey bulacak olmalari.

Genel secimlerde, CHP'ye olmadik seyler yazanlar bakalim ne yapacaklar.

%52'nin icinde olup'ta ben aslinda AKP'li degilim diyen takkiye ustalari ne yapacak merak ediyorum.

KK'nun AKP'ye calistigini iddia eden kripto AKP'liler nedense KK'nu sorumlu gorup kendi oylarini hic gormediler.

Bu enflasyonun altinda ezilen, bu ceteye calismis olan herkese hayirli olsun.

Artik KK yok, bakalim Ozgur OZEL'e saydirmaya ne zaman baslayacaklar.

Tek tesellim var, bunlar 4.5 sene daha soyulmaya devam edecekler.

Cok daha beter olacaklar.

Bu Cumhuriyet dusmani vatan hainleri ettigini buldu.

Ustelik koyun dediniz koduk diye diye.

5. Oysaki cok farkli olabilirdi.

15.000 TL. ikramiyeyi alacak Maasi 11.400 TL'ye gecen Mayis'ta cikacakti.

Emekli, bugun cok daha farkli maas aliyor olacakti.

Is'te oyunuzun karsiligini buldunuz, dun reisiniz oyle dedi," biz her zaman emeklimizinin yaninda olduk.!"

Gelecek 4.5 sene daha yaninizda olacak, mirofonu gordugu her yerde, cikip, Emeklimizi enflasyona ezdirmedik..! diyecek.

Reisinizin kiymetini bilin.(!)

Milletle dalga geciyorlar.emekli maaslari 10 yil once dolar bazinda 2 katiydi.alin gucu 2 katiydi.bence yarisi suriyelilere harcaniyor.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Türkiye'nin 5 yıllık kredi risk primi (CDS), 367,52 baz puana inerek 2 yılın en düşük seviyesini gördü.
    https://www.ntv.com.tr/ntvpara/turki...UEmYzpTyRziVHw

Fitch Ratings, Türkiye ekonomisi için orta vadeli potansiyel büyüme tahminini yüzde 3,9'dan yüzde 4,1’e yükseltti.
    https://www.dunya.com/ekonomi/fitch-...-haberi-709866

Gidişat düzeliyor yavaş yavaş, yeterki yine bir tuhaflık yaşamayalım.
    goldman mıydı neydi TL long tavsiyesi veriolla

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Örsan Öymen 1987 yılında 49 yaşında vefat etmiş, kafayı yiyecektim.

Ulan CeHaPe'ye rahmetli aday olacak değil ya derken işin aslı anlaşıldı, bu Örsan KUNTER Öymenmiş oğluymuş.

Bir Allahın kulu göbek adını yazmamış.
    fabrika ismi gibi adı bi de oğluna mı vermiş yaw
    hafta için olsa reha abi yatırım tavsiyesi vermiş deyip alış girerdim yatırım hesabından

Sayfa 735/1001 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •