Sayfa 789/1001 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1. İşsiz baba, eşini ve 3 çocuğunu öldürüp intihara kalkıştı

Beyoğlu Hacıahmet Mahallesi'nde bir süredir işsiz olan Özgür Nayman ailesi arasında tartışma çıkması üzerine eşini ve 3 çocuğunu öldürüp intihara kalkıştı.

Kaynak : DHA

Burada gerçek katil kim peki?

Heterodoksçulardan cevap bekliyorum.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    ADALET BU OLSA GEREK.

Konya ilahiyat fakültesinde İslam hukuku öğretim üyesi...
    Her fırsatta şeriat devleti isteriz diye bağıran, kadınların elini sıkmak, dokunmak günah diye fetva veren biri.

Bu sene umreye gider kabede tavaf ederken çantasını yere düşürür, alayım diye eğilince önündeki kadının poposuna kafasını çarpar, kadın şikayetçi olur ve arap şeriat hukukuna göre iki yıl hapis cezası alır... yaklaşık 9 aydır ceza evinde..

Şimdi her ay laik demokratik ve hukuk devleti (ona göre kafir devlet) Türkiye Cumhuriyetine mektup yazıyor.
    Beni kurtarın perişanım böyle saçma hükümmü olur diye...

İlahi adalet böyle bir şey sanırım.. Lan oğlum şeriat diye kıçını yırtıyordun al sana şeriat, kafir dediğin laik cumhuriyetten ne medet umuyorsun.
    Yahu bırakın çürüsün orada sığır.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Paketi açmazsak belki iade de edebiliriz ilerde.
    sonra gelip komisyonları da iade et diyecekler, yakarım onları anpamı geri vermem.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2 senelikte ek sigorta yaptırmışı
    baya uzun zaman çıkmaz çuvallardan
    Artık S 400 çuvala sığmıyor, Batman Forever kardeşimin de belirttiği gibi, Faik neredesin sana post -it len muhalefet şansı doğdu gene
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Neden sileyim izlemim bu,darbe son çaredir oda otoriter rejimlerde olur,80 darbesi an fazla bana vurdu geleceğimi elimden altı,üst kademedeydik alt kademeye geçirdi beni,zaten belirttim istemediğimi,esasında darbe oldu,oda yargıya özgür özelin dediği gibi,sadece askerideğil darbenin her yönü vardır,ölümde bir darbedir,oda ilahi darbedir
    Bi de sivil darbe çeşidi var, bu darbeden sonra asla seçimler ertelenmez ama darbeciler tarafından seçim de kaybedilmez her önemli seçim kazanılır, sadece arada bir iki yerel seçim göstermelik kaybedilir.

Bu darbe çeşidinde devlet başkanı herkesi vatan haini olmakla, Muro nun dediği gibi " Komprador uşağı olmakla suçlar " Aile ve akrabalarını acayip zengin eder, halk bi halttan anlamadığından koyun gibi otlamaya devm eder.

Bu yukarıdaki darbe çeşidi güney Amerika da ve Afrika'da olur sadece , ülkemiz demokrasiyi özümsemiş bir ülke olarak bu darbeye mahal bırakmaz ve kimse de zaten bu çeşit bir darbeye tevessül etmez, çok şükür demokrasimiz sağlam temeller üstünde ilerlemekte ve geleceğe güvenle bakmaktayız, kıymetini iyi bilelim.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku

Bu tip değer yargıları zaten yeterince yokmuş gibi şimdi okullardan imamlar da "kendi değerlerinin eğitimini ihraç etmek için" ders verecekmiş.
    Siz çocuğunuzu imam hatibe göndermezseniz imam hatibi çocuğunuzun okuluna getiririz demişler sanki.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku

Ardından mutfaktan aldığı bıçakla kadının boğazını keserek öldürdü. Polise teslim olan adam, işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Boşandığı eski eşini "kendi malı" olarak gören bu adam da bir zaman sonra kader mahkumu olacak ve ülke geleceği için oy kullanacak.

Ülkede bunlardan milyonlarcası var. İçlerinde hakim, savcı, doktor her meslekten kişiler de var.

....
    yaw kader mahkumu olmaz af çıkar salarlar da biri oy kullanmak mı dedi ben dayının oyuna güveniyorum Reha abi de bakalım analiz eder dayıyı bi yerde et but konusu

https://youtube.com/shorts/q-vrvy4Tf...88ot7uEkyq62Fv

Sayfa 789/1001 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •