Sayfa 964/1001 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1. Türk Telekom’dan internet ücretlerine zam! Yeni tarifeler belli oldu

En son 1 Ekim’de internet fiyatlarını artıran Türk Telekom, 1 Ocak 2024 tarihinde de zam yapmaya hazırlanıyor. Yeni fiyatlar yaklaşık yüzde 11’lik artışla yılbaşı itibariyle geçerli olacak.

EK HİZMETLER DE ZAMLANIYOR
    1 Ocak 2024 itibarıyla hat dondurma, hat kapama, devir, nakil, yalın erişim, alo paket, yönlendirme hizmeti ve statik IP hizmetlerinin fiyatı artacak.

https://tele1.com.tr/turk-telekomdan...i-oldu-967725/

2. yaw sayko üstadı da küstürdünüz her şeye zam yapılırken ona en çok ihtiyacımız olan zamanlarda yalnız kaldık

nereden bulacaz şimdi ucuz

at-kender veya at-macun

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Danıştay Yerlikaya’nın kararını iptal etti! AKP’li belediye başkanına soruşturma izni

https://tele1.com.tr/danistay-yerlik...a-izni-967597/
    Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan hakkında “görevi kötüye kullanmak” iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu. YÖK soruşturmaya izin vermezken mahkeme, “suçu işlediğine dair ciddi emareler var, yargılansın” dedi.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan hakkında “görevi kötüye kullanmak” iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu. YÖK soruşturmaya izin vermezken mahkeme, “suçu işlediğine dair ciddi emareler var, yargılansın” dedi.

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Danıştay Yerlikaya’nın kararını iptal etti! AKP’li belediye başkanına soruşturma izni

https://tele1.com.tr/danistay-yerlik...a-izni-967597/
    https://tele1.com.tr/yokun-yargilanm...israri-967571/

5. Birimiz bi BOK yedik ama kim ?

distance

6. TL. mevduatta kalan elbette eridi , hatta döviz mevduatta kalan bile eridi. Konut- araba- arsa ve / veya diğer dayanıklı tüketim malları alanlar kazandı.

Yıl sonuna 20 gün kaldı. 2023 yılını dolar kaç tl. den tamamlar ? bazıları 30 bazıları 32 derken muhaliflikten sıkılan reel politikaya dönenler 29 civarı diyor. Ben de asgari ücret ve memur zamları açıklanana kadar döviz baskılanır. Ancak 15 ocak 2024 den itibaren - dana kaçtı - oyunu başlayabilir diye düşünüyorum. Bu nedenle şu anda %50 mevduat faizi de verseler TL. ye geçmem . exell hesabıma göre 1 nisana kadar %50 faizle mevduat yapılan TL. 1 nisan sabahı dolar 32 tl. olursa başabaş demektir. O halde 100 gün parayı bağlamaya gerek yok diyerek danayı ahıra kapatıyorum.

Yatırım tavsiyesi içermez. Yatırım tavsiyesi için profesyonel kurumlardan yardım alınız.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    TL. mevduatta kalan elbette eridi , hatta döviz mevduatta kalan bile eridi. Konut- araba- arsa ve / veya diğer dayanıklı tüketim malları alanlar kazandı.

Yıl sonuna 20 gün kaldı. 2023 yılını dolar kaç tl. den tamamlar ? bazıları 30 bazıları 32 derken muhaliflikten sıkılan reel politikaya dönenler 29 civarı diyor. Ben de asgari ücret ve memur zamları açıklanana kadar döviz baskılanır. Ancak 15 ocak 2024 den itibaren - dana kaçtı - oyunu başlayabilir diye düşünüyorum. Bu nedenle şu anda %50 mevduat faizi de verseler TL. ye geçmem . exell hesabıma göre 1 nisana kadar %50 faizle mevduat yapılan TL. 1 nisan sabahı dolar 32 tl. olursa başabaş demektir. O halde 100 gün parayı bağlamaya gerek yok diyerek danayı ahıra kapatıyorum.

Yatırım tavsiyesi içermez. Yatırım tavsiyesi için profesyonel kurumlardan yardım alınız.
    Senin eşek e ne oldu.!!!???
    Kesime mi gönderdin.!!???
    Mezbaha.????

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 964/1001 İlkİlk ... 464864914954962963964965966974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •