Sayfa 980/1001 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 7,833 - 7,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1. Bundan sonrasını MasterCard, Visa, ve AMEX düşünsün. Belediyelerimiz yerli kart TROY a geçmiş.

İnegöl Belediyesinde Troy kart dönemi başladı

https://www.iha.com.tr/bursa-haberle...sladi-47202720

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bundan sonrasını MasterCard, Visa, ve AMEX düşünsün. Belediyelerimiz yerli kart TROY a geçmiş.

İnegöl Belediyesinde Troy kart dönemi başladı

https://www.iha.com.tr/bursa-haberle...sladi-47202720

profile
    Sadettin
    11 saat önce
    329
    V**M*** kartları iptal edip Troy karta geçtik. Fakat gördük ki her Türk firması gibi siz de yaptığınız işiymiş gibi yarım yamalak bir altyapı ile işletiyormuşsunuz. Bankamatik kartımda sıkça kullandığım temassız özelliğinden mahrum kaldım. Kredi kartını gönderdiler, peki onda da NFC ödeme özelliği yok. Yurt dışı şirketlerle alışverişi ambargodur falan anlarım. Ama niye biz böyleyiz? Her yaptığımız işi yarım, kullanışsız, altyapısız, 'hadi yaptık işte' mantığı ile yapıyoruz. Bu zamanları şu anda fırsata dönüştürüp altyapınızı iyileştirmezseniz ne zaman yapacaksınız? Hep fedakarlık bizden bekleniyor.

https://www.sikayetvar.com/troy-odem...ayal-kirikligi

Troy Çomar kart tepe tepe kullan.!!!

Rümeysa
    2 gün önce
    2.173
    Türkiye'mize ait ödeme sistemini desteklemek amaçlı kartlarımın hepsini Troy ile değiştirdim. Lakin sonuç büyük hüsran. Youtube.com, Apple, Netflix vb. Aboneliklerimin ödemesini yapamadım çünkü Troy ödeme sistemi geçersiz gözüküyor?! Zara Online alışverişte de aynı şekilde kart geçersiz sayılıyor ve alışveriş yapamıyorsunuz. Bu gibi basit sorunlar çözülmezse müşteri kaybetmeniz kaçınılmaz olacak. Acil çözüm sunmanızı talep ediyorum.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Hızlı giden atın boku seyrek düşermiş.!!!

Gold
    1.978,85 $/oz.
    -0,14 %
    20:51:52

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Rümeysa
    2 gün önce
    2.173
    Türkiye'mize ait ödeme sistemini desteklemek amaçlı kartlarımın hepsini Troy ile değiştirdim. Lakin sonuç büyük hüsran. Youtube.com, Apple, Netflix vb. Aboneliklerimin ödemesini yapamadım çünkü Troy ödeme sistemi geçersiz gözüküyor?! Zara Online alışverişte de aynı şekilde kart geçersiz sayılıyor ve alışveriş yapamıyorsunuz. Bu gibi basit sorunlar çözülmezse müşteri kaybetmeniz kaçınılmaz olacak. Acil çözüm sunmanızı talep ediyorum.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Dün gece epey eskimiş olan Halkbank kredi kartımı yenileteyim dedim, sadece ATM'de kullanıyorum para çekip yatırmak için, anaaa... bir baktım tüm kartlar TROY ÇOMAR olmuş, açıklamalarına baktım orada yazmışlar sadece Türkiyede geçer diye.

Yani Halkbankın Dünya kartı yok, İran veya şu anki Rusya gibi devlet kartı olmuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Arjantin pesosu, dolar karşısında yüzde 50'den fazla devalüe edilecek

-az paylaşmadık ars grafiği…20-30 lardan 800 lere….

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dün gece epey eskimiş olan Halkbank kredi kartımı yenileteyim dedim, sadece ATM'de kullanıyorum para çekip yatırmak için, anaaa... bir baktım tüm kartlar TROY ÇOMAR olmuş, açıklamalarına baktım orada yazmışlar sadece Türkiyede geçer diye.

Yani Halkbankın Dünya kartı yok, İran veya şu anki Rusya gibi devlet kartı olmuş.
    şahanın reklamları vardı abi avrupa da hep halkbank

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    şahanın reklamları vardı abi avrupa da hep halkbank
    Bursa’da kocasından boşandığı için kutlama yapan kadın:

"Osman, Cehenneme kadar yolun var. Boşanıyoruz!"

https://twitter.com/yirmiucderece/st...183633506?s=12

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Sayfa 980/1001 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •