Sayfa 683/1001 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tam G.Amed yorumu, sanki bu ülkenin binde biri (% 0.1) yabancı dil biliyor göt herif, Granada'yı, Pisa'yı, Keops'u görmeye giden yokmu sanıyorsun?
    belki keçiörene taşımıştır orayı,aranızdaki konuyu pek bilmiyorum,siz iyi tanırsınız biribirinizi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hiyogrolif bilmeden Mısıra gitsem veya arapça bilmeden Endülüs eserlerini incelesem bu göte göre olmuyor herhalde?
    Şimdi eskisi gibi değil,yaz google amcaya anında çevirsin,mesela ben eskiden çeviri yapacam diye dünya kadar kitap karıştırırdım,şimdi çok rahatım internet sayesinde,hiç olmazsa kitap yükünden kurtuldum,evdeki kitaplar sadece kütüphanemin bir kenarında duruyor,çocuklar zamanlan yanıma geldiğinde bu çöpleri atsana diyorlar,bende teknolijiye güvenmeyin,bir güneş fırtınasında herşey uçar gider elektriksel,elektronik aletler,mesela ben böyle fırtınayı 2025 yılında bekliyorum,nasada uyardı,çünkü çok önceleri defalarca olmuş

2025 yılında güçlü bir güneş fırtınasının Dünya'yı vuracağı ve bunun da bir "internet kıyametini" tetikleyebileceği uyarısında bulunuldu. Fenomenin nedeni, Güneş'in 2025 yılında döngüsünün zirvesine ulaşacak olması olarak açıklanıyor.13 Tem 2023

https://evrimagaci.org/tarihteki-en-...ne-olurdu-9670

Bu arada konuyu açmışken biraz belirteyim dedim bu bahaneylen,ben bizzat üstünde duruyorum bu konu üzerinde,güneş kalkanımız bizi koruyor,bu ozon tabakasıylanda bağlantılı,bazı yerlerde bu tabaka ince,buna küresel ısınmada ilave olursa kalkanımız etki altında kalabilir,bir aralık bulursa bu sızıntı bazı bölgelerimiz tehlike altında sayılabilir,her zaman belirtirim,sistemimiz eski sistem değil,belirli aralıklarda çok önceleri bu olmuştur,etkilenecek bu bölgeler şu anda inceleniyor

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Ortalık karışmış yine. Abd üsleri vurulmuş. Suriye vurulmuş.vs vs

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Yurtdisina cikan her turist Turkiye icin bir zarar

%99.99 u foto cekip sosyal medyada hava atmak icin gidiyor. %99.99 u inanilmaz cok alisveris yapip doviz harciyor. %99.99 u yabanci dili yok olsa bile iletisime gecip hicbir sey ogrenmeden geri donuyor

Ben olsam yasaklardim. Turkiyeyi bir aile gibi dusunun. Cocuklardan bazilarinin ayakkabasi yok her gun kuru ekmek yiyor ama bir cocuk mercedesle dolasiyor. Babada hata kafasina gore para dagitiyor.

Turkiyeye hicbir faydasi olmayan bir sey dis turizm. Bir de isin kedi kopek mama ithalat kismi var oda Allahlik. Sanki ulkede kedi kopek yemegi yokmus gibi
    Hiç lafi eğip bükmeyeceğim . Kuzey kore gibi halkı hapis mi tutacaksın, bu kadar aptalca yobaz bir fikir olamaz amg ya.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ortalık karışmış yine. Abd üsleri vurulmuş. Suriye vurulmuş.vs vs
    Bize göre /aynı anda İsraile gelişigüzel yüzlerce füze, roket atan) Hamas terörist değil mücahit.

Batıya göre Hamas terörist.

M.Şimşek kapı kapı gezip para arıyor.

Biz bu Hamas açıklamasını para bulmaktan umudumuzu kestiğimiz için mi yaptık?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 683/1001 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •