Sayfa 514/1001 ÝlkÝlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 4,105 - 4,112 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz XXI

Duhul
    Mar 2017
    Ýkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Yakýnda affýný istemek zorunda kalýr mý acaba...

https://twitter.com/AliYerlikaya/sta...ZoZX630Sw&s=19
    Yazdýklarým yatýrým tavsiyesi deðildir.

2.  Alýntý Originally Posted by KýsaVade Yazýyý Oku
    Ülkede bunlar gibi binlercesi vardý, hâlâ var.
    Kafa ayný... X'i rüyamda gördüm... Gör abi. Benim için sýkýntý yok.
    Ama benim hayatýmý belirleyecek konularda bunu referans olarak alma, almamý bekleme...
    Bende ayni sekilde dusunuyorum.

Bugun geldigimiz sartlar, benim hayatýmý belirliyor, hatta karsiya geciyor.

Ben son 30 senedir parapsikoloji ile bir hobby olarak ilgilendim.

Bu programi yapan kisi ile asagi yukari benzer bir birikimim var.

Sene 2000... Atatürk'çülüðün kendi tekelinde olduðuna inanan bir emekli Albay iþletme müdürü olarak geldiðinde... Mobbing vb... gýrla...

Bu hikayeyi ornek alip, tum Ataturk'culere tavir almak cok ilginc.

Bunu yaparken, karsi fikrin, bunlarin reisini ornek gosterdigini dusun. Hangisi daha cok zarar veriyor.

Ataturkcuyu boyle dusun, CHP'yi Ekmeleddin'li dusun, Cumhuriyet'le hesaplas, 1923 den bu yana gecen zamana reklam arasi de.

Yazik.

Biz daha cok 1.400 yillar harcariz bu kafayla.

3.  Alýntý Originally Posted by Tinaz Yazýyý Oku
    Bende ayni sekilde dusunuyorum.

Bugun geldigimiz sartlar, benim hayatýmý belirliyor, hatta karsiya geciyor.

Ben son 30 senedir parapsikoloji ile bir hobby olarak ilgilendim.

Bu programi yapan kisi ile asagi yukari benzer bir birikimim var.

Sene 2000... Atatürk'çülüðün kendi tekelinde olduðuna inanan bir emekli Albay iþletme müdürü olarak geldiðinde... Mobbing vb... gýrla...

Bu hikayeyi ornek alip, tum Ataturk'culere tavir almak cok ilginc.

Bunu yaparken, karsi fikrin, bunlarin reisini ornek gosterdigini dusun. Hangisi daha cok zarar veriyor.

Ataturkcuyu boyle dusun, CHP'yi Ekmeleddin'li dusun, Cumhuriyet'le hesaplas, 1923 den bu yana gecen zamana reklam arasi de.

Yazik.

Biz daha cok 1.400 yillar harcariz bu kafayla.
    Abi sadece bana olmadý ki bu sözünü ettiðim.
    Ben gururla söylüyorum...:
    Üniversitelerde baþörtüsü yasaðýna karþý eylemlere, YAÞ' da karýsý baþörtülü diye ihraç edilen personele... Sayýsýz insan hakký ihlaline karþý eylemlere katýldým. Bugün olsa yine katýlýrým.

Maðdur yaratýrsan, zulme yol açarsýn...
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sýk,býrak vb. tavsiye için aracý kurumunuzla görüþün.

4. Van-Ýran Saray Kapýköy Sýnýr Kapýsý full diyorlar
    Ýranlýlar Türkiye’ye gelmek için izdiham oluþturmuþ
    https://twitter.com/ATAISIK_/status/1710978057006100644

5.  Alýntý Originally Posted by caliagra Yazýyý Oku
    Van-Ýran Saray Kapýköy Sýnýr Kapýsý full diyorlar
    Ýranlýlar Türkiye’ye gelmek için izdiham oluþturmuþ
    https://twitter.com/ATAISIK_/status/1710978057006100644
    Bu meselede artýk manyaða baðladýðýmýza göre...
    Geçmiþte gelenlere kýyasla, en medeni ve ilime-bilime en yakýn güruh bu kitle olur kanýmca.
    Sonumuz hayýrlý olsun, pek inanamasam da...

6.  Alýntý Originally Posted by KýsaVade Yazýyý Oku
    Abi sadece bana olmadý ki bu sözünü ettiðim.
    Ben gururla söylüyorum...:
    Üniversitelerde baþörtüsü yasaðýna karþý eylemlere, YAÞ' da karýsý baþörtülü diye ihraç edilen personele... Sayýsýz insan hakký ihlaline karþý eylemlere katýldým. Bugün olsa yine katýlýrým.

Maðdur yaratýrsan, zulme yol açarsýn...
    Benim liseyi bitirdigim yillarda, tum erkek ogrenciler sadece yedek subaylik hakki icin Universitelere giderdi.

Dayak, zulum, eziyet korkusu buyuktu, herkesin beyninde bir tufekli Jandarma askeri imaji vardi, degismez.

80 oncesi I.U.Iktisat fakultesinde okudugum yillarda hergun yasadigim korkuyu omrumde yasamadim.

4 yil her gun.

Yasadigim ogrenci yurdu, polis panzerleri esliginde bu MHP'li cetelerce basilirdi. Sonra onlar cek senet mafyasi oldular.

1980 de dipcikle gelenler, aydinlik dusunceyi dumduz ettiler ve sonucta Cumhuriyeti bu mollalara teslim ettiler.

Bakma simdi yildizi takip gort gort dolasmalarina, hepsinin ici kan agliyor.

Kolay degil, meslek yasamlari boyunca 30 yil, Ataturk ve Devrimleri anlat, sonra bir grup cakalin emrinde, ulusun soyulmasina nezaret et.

Neyse uzatmayalim.

Magdur yaratirsan, zulme yol acarsin.

Cezaevinde diski yedirirsen, 17 yasindaki cocugu asmak icin mahkeme karariyla yasini buyutursen, kadinlari mahkeme karariyla bekaret testine gonderirsen, milletin degil, hukukun irzina gecersin.

Son 30 yildir travma yasamis bir toplum bu.

Vatandasin pek cogu ruh hastasi.

Yapacak bir sey yok.

7.  Alýntý Originally Posted by Tinaz Yazýyý Oku
    Benim liseyi bitirdigim yillarda, tum erkek ogrenciler sadece yedek subaylik hakki icin Universitelere giderdi.

Dayak, zulum, eziyet korkusu buyuktu, herkesin beyninde bir tufekli Jandarma askeri imaji vardi, degismez.

80 oncesi I.U.Iktisat fakultesinde okudugum yillarda hergun yasadigim korkuyu omrumde yasamadim.

4 yil her gun.

Yasadigim ogrenci yurdu, polis panzerleri esliginde bu MHP'li cetelerce basilirdi. Sonra onlar cek senet mafyasi oldular.

1980 de dipcikle gelenler, aydinlik dusunceyi dumduz ettiler ve sonucta Cumhuriyeti bu mollalara teslim ettiler.

Kolay degil, meslek yasamlari boyunca 30 yil, Ataturk ve Devrimleri anlat, sonra bir grup cakalin emrinde, ulusun soyulmasina nezaret et.

Neyse uzatmayalim.

Cezaevinde diski yedirirsen, 17 yasindaki cocugu asmak icin mahkeme karariyla yasini buyutursen, kadinlari mahkeme karariyla bekaret testine gonderirsen, milletin degil, hukukun irzina gecersin.

Yapacak bir sey yok.

Sonrasýnda demagojik bir biçimde kullanýldý ama...
    Madem kendi hikayelerimizden söz ediyoruz...

Fen liseleri sýnavýna girmek isterken, bir y..þaðýn sürece müdahalesi ile Ý.H.L' de buldum kendimi.
    Üstelik derece ile...
    Benim çocukluðumda F-16' lar yeni geliyordu ülkeye. Ve ben F-16 pilotu olmak istiyordum.
    Orta-öðretimde kaçýp sýnava girmek istedim.
    Aldýðým cevap ÝHL' ye girenlerin Hava Harp Okuluna giremeyeceði idi...

Sonra o güzel F-16' larýn ýrzýna geçtiler sýnavda soru çalan cemaatçiler... O ayrý bir anlatý konusu.

8.  Alýntý Originally Posted by Tinaz Yazýyý Oku

4 yil her gun.

Neyse uzatmayalim.

Yapacak bir sey yok.
    Yeniden itibar veremiyormuþuz...

"Cezaevinde diski yedirirsen, 17 yasindaki cocugu asmak icin mahkeme karariyla yasini buyutursen, kadinlari mahkeme karariyla bekaret testine gonderirsen, milletin degil, hukukun irzina gecersin."

imzamý atarým.

Sayfa 514/1001 ÝlkÝlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •