Sayfa 11/392 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 81 - 88 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by turkspeed Yazıyı Oku
    Trol hani %10 ekside olacakti bugun ?
    hımmm demek ki uyarılarımız yeterli olmamış
    dozajını biraz arttıralım o zaman
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    hımmm demek ki uyarılarımız yeterli olmamış
    dozajını biraz arttıralım o zaman
    kardeş burda ky çok yok, istersen başka kapıya git derim, seni kale alan varmi sence, alırlar sanıyormusun...

3.  Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    kardeş burda ky çok yok, istersen başka kapıya git derim, seni kale alan varmi sence, alırlar sanıyormusun...
    Bilançoyu bir daha inceledim..
    Yorumum şudur;Berbat berbat berbat......
    Yani değerlendirmelerim sonucunda endeks düzeltmesi ile baraber AYEN de %50 ye yakın geri çekilme bekliyorum...
    asla yatırım tavsiyesi değildir...

saygılar/başarılar

4. Önemli olan esas faliyet karıdır o da 24 milyon gelmiştir, düşük bulduğumu ifade etmeliyim ancak genel olarak bir kuraklık var ülkede, 2014 yılında da böyle olmuştu, havza yağışlarında kümülatif anlamda yağışlarda azalma mevcut, yani kışın kar yağmazsa ilkbaharda erimez, toprak soğumazsa üzerine düşen nemi toprağa kazandırmaz, bu sene kurak geçti normalde hazirandan sonra doğalgaz çevrimciler para kazanır, bu sene şimdiden epiaş'ın sitesinde de mevcut olan rakamlardan ekstra yük yüklendikleri görülmekte.

şu anda kağıt pahalı ancak %50 civarı bir düşüş hayalden öteye gitmez.

5. Bende sene sonunda hisse %50 yukarda olacak şu anki fiyata gore diyorum, ne olacak simdi peki...

6.  Alıntı Originally Posted by traderx5 Yazıyı Oku
    Bende sene sonunda hisse %50 yukarda olacak şu anki fiyata gore diyorum, ne olacak simdi peki...
    Değerli üstad traderx5 !
    Size katılıyorum tespitleriniz doğru. yalnız bu topiğe spek bozuntusunun yerleştirdiği troller var. Onlara dikkat etmek lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by KANYON Yazıyı Oku
    Değerli üstad traderx5 !
    Size katılıyorum tespitleriniz doğru. yalnız bu topiğe spek bozuntusunun yerleştirdiği troller var. Onlara dikkat etmek lazım.
    ben şaka dan demedim zaten, hisse açıktan açığa toplanıyor, bu hisse bir gün 8 lirada olur.imkanı olan varsa alsın diye tavsiye ederim.amma yarın sırf korkutup mal almak adına hisse 3,50 de olabilir ancak bunu sırf mal almak adına yaparlar, ky çok az var.6 milyon lot kalmış ki hepsini ellerine almaya, hisse toplu duruyor, ve alıyorlar, yarın belki ellerindeki hisseyi başka kuruma virmanlayıp hisseyi 4 altına indirip korkutup almak isteyebilirler, ama uzun vadede amaç bu hisse tecrubeme dayanarak söylüyorum tabi şirketin çslışmalarına bakarak 8 lira da olabilir, bu uzun vade öyle 3 veya 5 yıl değil 1 veya iki yıl içinde diyeyim.her an da olabilir.Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by KANYON Yazıyı Oku
    Değerli üstad traderx5 !
    Mert ol mert
    Forumu zan altında bırakma
    Kimse bu trol ismen açıkla
    Oda sana gereken cevabı verecektir eminim...

saygılar/başarılar

Sayfa 11/392 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •