Sayfa 119/392 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 3132 madde; 945 - 952 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. gedik 4,0 ortalama ile aldıklarını 3,94 den satmış mantık niye zararına işle niye
    credit suise yine en iyi satıcı

2. 5,29 dan klmsn satıp orada kaçırdığım bana göre en az %10 kara mı yansam burada ettiğim %2 zarara mı
    4,10 ken satıp klmsn 5,36 dan geri alıyordum son anda vazgeçtim ah kafa yabancı sattıkça bu hisse asla tepki vermez

3. stop olduk hisse yükselmeye başladı bu hisse bana ters geliyor bu saatten sonra 5 tavan yapacağını da söyleseler almam.
    gül gibi hissemi sattım ondan ettiğim karı da buraya bıraktım

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    stop olduk hisse yükselmeye başladı bu hisse bana ters geliyor bu saatten sonra 5 tavan yapacağını da söyleseler almam.
    Gül gibi hissemi sattım ondan ettiğim karı da buraya bıraktım
    bence hata etmişsin arkadaş. Bu notumu kaydet.ytd.

5. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Takas

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by adilhan Yazıyı Oku
    bence hata etmişsin arkadaş. Bu notumu kaydet.ytd.
    Neden hata etmis? Bence en dogrusunu yapmis beni de mahvetti bu adi hisse. 720 girp 6.20 satmak zorunda kaldim. 1 ay sonra geri geldim 5 ten aldim simdi 3.88...Sakin kimse bulasmasin derim. Ytd. Gelenin eline veriyorlar. Nereye kadar verirler allah bilir.
    Bir se 14 15 senede yaptigi hareketlere bakin isterseniz. Yillarca 2 lerde 3 lerde surundurur adami bu ser..ler. Ytd. Grafigini bile p.. Etmisler kagidin. Teknik taktik bitmis gelene gecene bambambam vuruyorlar. Allah cehenneminde cayir cayir yaksin ve coluk cocuklarindan fitil fitil getirsin bizden caldiklari paralari.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. aklım beynım almıyoo hadı bız ky yarımcıyı en fazla 7 bın 10 bın lot alıyoruz eey gedıktekı arkadas 500 bın lotu aırken madem tutamıycaksın tahyatyı hangı amacla alıp zararına verdın mantıgı yok bunun

Sayfa 119/392 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •