Sayfa 159/392 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 3132 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Para çıkışı olan kağıt nasıl yükselir. Biri anlatsın yaa valla anlamıyom

2. borsaya sarsılmaz kural koyan yanlış yapar...adam virmanlamıştır başka yere ilk beşten çıkış gösterir ama aslında başka yerden toplar...ilk beşin dışındaki kurumlar hesaba niye girmesin ki

3. size benden meho nasihati. olacaklari onceden tahmin etmeye ugrasmayin..olacagi varsada oldurmazlar. ister alin isyer verin herkesin cebi ayri . cok biliyorsaniz az bilenlere para pompalyin...nasil olsa olacaklari biliyorsunuz ya siz kazanirsi iz..kisacasi bilginizi kendinize saklayin ki kimse zarar gormesin. zira bura borsa kim kime severse..

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bilançoyu değerlendireceğim ancak ortada (bana göre ) büyük bir bilinmezlik var...
    Bu sorunun cevabını bilmeden yapacağım bilanço yorumu da biraz hava da kalacak...
    Bunu baştan belirtmek isterim...

Benim için bilinmez/şaşırtıcı olan şu:
    Fangut un yıllık kapasitesi 228 milyon kwh ama sadece bu çeyrek 139 milyon kwh üretim olmuş...
    Bu üretim uçuk.....(bana göre !!!..)
    Ben hedef olarak kapasitenin %75 ni alırım
    Genelde de böyledir...
    Doğa çoğu zaman %100 kapasite ile çalışmanıza izin vermez ...
    228x0,75=171 milyon kwh Fangut için idealdi ancak daha ilk 3 ayda neredeyse benim hedefe ulaşılmış...
    Gerçekten ilginç/bilinmezlik benim için...

Acaba diyorum;Bunlar geçen yazdan beri suyu biriktirmeye başladılar da böyle hormonlu bir üretim mi çıktı ortaya?
    Bilmiyorum
    Bir kereye mahsus /bu seneye özel bir üretim mi bu rakam?
    Bilmiyorum...
    Yada Arnavutluk ta gece gündüz yağmur yağmış olabilir mi?
    Bilmiyorum...

Bu soruların cevaplarını bilmeden yapacağım bilanço analizinden çok tatmin olmasam da yapacağız artık..

saygılar/başarılar
    sn tengri han fangut da ilk üç aylıkta 139 milyon kwh nereden buldunuz. lütfen bunu tekrar incelermisiniz. yada kaynak gösterirseniz ben incelerim. yada hata mı yaptınız. selamlarımla

5.  Alıntı Originally Posted by starex Yazıyı Oku
    Para çıkışı olan kağıt nasıl yükselir. Biri anlatsın yaa valla anlamıyom
    Çok basit abicim ciddimi sordun bilmiyorum ama ben ciddi cvp vereceğim bu kağıt cuma günü 440 gibi bir şey yaptı ve sonra taa aşağılara saldı 409 gibi o arada para çıkışı oldu ama eğer gerçekten bu esseklik herifler para çıkışı yapmak isteseydi 101 milyonda en az 10-12 milyonluk mali geceribildiler ama mesele o değil seçim bu ineklerin umduğu gibi gitmedi ve durumda ilk kağıdı kaldırdıkları yere getirdiler ki bu beşli rakamlar egerki ohal vs kalkması du umunda borsa iyce canlanacak ve tahmini 6-7 li rakamlara zorlatirlar sebep çünkü piyasada ucuz kalan kagida millet uçuşur gelelim yok aklınız size kalsın fln fln dlyen abilere ki ben her zaman basit bir ky oldugumu ve kimseye akıl vermek gibi bir niyetim olmadığını söyledim onun için bu yazdıklarım da tabiki yanılma payın vardır para her zaman tekniği bozar basarlar lotları alırlar aşağı basarlar parayı çıkarırlar tavana ALLAH bilir adıma konuşuyorum ve sabır edeceğim diyorum tabi ki ytd ve hürmet ve saygılarımla

6. TSK ederim.yok zaten ciddi sormuştum

7.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    10 tl altından benden mal alamazlar. sen istersen pts sat
    aynen ustat en kv 6 tl rahat gidicek bu kağıt döke döke gidiyorlar.bügnde çok güzel hisse topluyorlar.

8. ufak bir akd atacak arkadas varmi

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 159/392 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •