Sayfa 223/392 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. 23 Haziran seçimleri anketimiz de 1 hafta geri de kaldı...
    İlginç sonuçlar var...
    Erken seçim mi geliyor yoksa?
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...
    Unutmayın;31 Mart seçimlerini de büyük oranda doğru bilmişdi Hisse.Net seçim anketi...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...83#post3468883

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2. Günaydın .2.05 iyi korkuttun spik efendi

3. Sn Tengri bedelli hikayesini açıklarsan seviniriz .Şimdiden teşekkürler

4. Bedelli artırımini 1000 lot üzerinden bilen bir arkadaşımız yorumlayabilir mi? Teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by aycob Yazıyı Oku
    Bedelli artırımini 1000 lot üzerinden bilen bir arkadaşımız yorumlayabilir mi? Teşekkürler.
    bedelli yaklaşık % 62 olacak,yani 1000 lotun varsa 620 TL yatıracaksın ve 620 lotun hesaba geçecek,ama rüçhan hakkını da para yatırmadan hesaba geçince satarsın.

6.  Alıntı Originally Posted by em_re Yazıyı Oku
    bedelli yaklaşık % 62 olacak,yani 1000 lotun varsa 620 TL yatıracaksın ve 620 lotun hesaba geçecek,ama rüçhan hakkını da para yatırmadan hesaba geçince satarsın.
    Cevabınız için çok teşekkür. Rüçhan hakkını bedelini yatirmadan satmak mümkün müdür? Mümkün ise para neden yatırılıyor? Ya da ben anlayamadim. Bildiğim bedelli, Rüçhan hakkı aynı şey, değil mi? Teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by aycob Yazıyı Oku
    Cevabınız için çok teşekkür. Rüçhan hakkını bedelini yatirmadan satmak mümkün müdür? Mümkün ise para neden yatırılıyor? Ya da ben anlayamadim. Bildiğim bedelli, Rüçhan hakkı aynı şey, değil mi? Teşekkürler.
    ben de bedelliye ilk defa katılacağım,para yatırırsan rüçhan hakkından dolayı 1 lot 1 TL'e sahip oluyorsun,okuduklarımdan anladığım kadarıyla para yatırmadan sadece rüçhan hakkıını satarsan hesaba geçen para, hissenin rüçhandan dolayı oluşan değer kaybını karşılıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by em_re Yazıyı Oku
    ben de bedelliye ilk defa katılacağım,para yatırırsan rüçhan hakkından dolayı 1 lot 1 TL'e sahip oluyorsun,okuduklarımdan anladığım kadarıyla para yatırmadan sadece rüçhan hakkıını satarsan hesaba geçen para, hissenin rüçhandan dolayı oluşan değer kaybını karşılıyor.
    Teşekkürler.

Sayfa 223/392 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •