Sayfa 234/392 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 3132 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Şimdi kullanılmayan rüçhanları ana ortak kullanacaksa ve kalanlatı satın alacaksa .. O zaman ne kadar ucuz olursa o kadar az mı öder ana ortak.. Mantık nedir? Bu mu???

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayır...
    1)İzahnameye ve/veya dünkü KAP açıklamlarına baktım....Ana hissedar satılamayan rüçhanları almayı tahaddüd etmemiş...Satılamayan/unutulan rüçhanları ana ortakda almazsa bu durumda satılamayan rüçhan kadar bedelli sermaye arrtırımı azalır....
    2)Hayır. Rüçhanları ucuza alsa bile bedellide koyacağı para değişmez....
    3)Rüçhanların sürekli değer kaybetmesi bedelliye ilgi/talep olmadığını gösterir...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Şimdi kullanılmayan rüçhanları ana ortak kullanacaksa ve kalanlatı satın alacaksa .. O zaman ne kadar ucuz olursa o kadar az mı öder ana ortak.. Mantık nedir? Bu mu???

Bu fiyatlarda yada şöyle söyleyeyim 0,10 üstündeki bir fiyattan kullanılmayan rüchan kalmaz...Büyük zarar yazar kullanmayan kişi.
    Unutulan yada son güne kadar satmayıp parası olmayan vs kişiler olabilir o hariç.

Yapı kredide ki zat 866.000 adet rüchanı neden aldı acaba? Asıl tahtada da başrol oynuyor kendisi...
    Ruchanda ki kar marjı çok daha fazla diğerine göre neredeyse 2 katı, alım satımda yani...
    Bakalım turşusunu mu kuracak bu rüchanların görecez
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Hayır...
    1)İzahnameye ve/veya dünkü KAP açıklamlarına baktım....Ana hissedar satılamayan rüçhanları almayı tahaddüd etmemiş...Satılamayan/unutulan rüçhanları ana ortakda almazsa bu durumda satılamayan rüçhan kadar bedelli sermaye arrtırımı azalır....
    2)Hayır. Rüçhanları ucuza alsa bile bedellide koyacağı para değişmez....
    3)Rüçhanların sürekli değer kaybetmesi bedelliye ilgi/talep olmadığını gösterir...

saygılar/başarılar
    Sayın Tengri Han, ben şu açıklamayı okuyorum "Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama Aydıner İnşaat A.Ş satış süresi içerisinde satılamayan B Gurubu payların tamamını satın alacağını taahhüt etmiştir. "

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Sayın Tengri Han, ben şu açıklamayı okuyorum "Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama Aydıner İnşaat A.Ş satış süresi içerisinde satılamayan B Gurubu payların tamamını satın alacağını taahhüt etmiştir. "
    Oooo çok özür dilerim...
    Ben direk aşağıya baktım...
    Göremedim...
    Yukarıda yazıyormuş...
    Tekrar özür dilerim
    Doğrusu sizin dediğiniz gibi...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Sayın zor ve Tengri Han teşekkürler

6. yeter be ykb geberttin tahtayı. A1 le beraber anasını ağlattılar. biri hisseye diğeri rüçhana basıyor

7. Biri başrol diğeri yardımcı oyuncu...
    Bakalım belki seans sonuna doğru kaldırırlar tahtayı rüchan ın marjı açık ...anası tavan olursa ruchanı %40-50 yapar...
    Tahta sahibi mi bunlar yoksa rol kapmaya mı geldiler bilemiyorum...

8. bu hisseye sayıp sövmemek için zor tutuyorum kendimi , bu kadar mı olur ya zaten dibin dibinde nereye kadar indireceksin acaba.......

Sayfa 234/392 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •